gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Origami-Kağıttan Hayvan Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

Konu, 'Özel Yetenekler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

origami hayvan yapımı origami nasıl yapılır resimli anlatım origami, kağıttan hayvan nasıl yapılır, kağıt katlama, teknikleri, çeşitleri, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz
    Sevgili Melekler,
    Bir dönem ,daha bizler çocukken ,origami- japon kağıt katlama sanatı çok meşhur olmuştu.Televizyonlarda konuyla ilgili çocuk programları olur,bütün çocuklar o saatlerde ellerinde kağıtlarla tv başına geçerlerdi.
    Origami,el-göz koordinasyonunu sağladığı gibi, hayal gücünü de çalıştırdığından,çocuklarımız için çok eğlenceli ve bir o kadar da öğretici bir oyun aslında..
    Aşağıda ki videolarda kurbağa,kuş,balık,tavşan ve köpek yapılışını izleyebilirsiniz.
    Ayrıca öğrenmek istediğiniz bir obje olursa buraya yazarsanız,size yardım etmeye çalışırız....:tik:

Origami-Kağıttan Hayvan Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gürcü Mantısı HİNKAL Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

Gürcü Mantısı HİNKAL Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

hınkal nasıl yapılır hinkal yapımı gürcü mantısı, hinkal, nasıl yapılır, hazırlanışı, tarifi, videosu, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Hinkal Gürcülere özgü yemek çeşitidir.İsmi, katlama farkı ve sunuş şekilleri farklılık gösterse de bizim mantımızla aynı özellikleri taşır.Bu mantıyı yaparken en dikkat edilecek nokta katlayış şekli olduğundan videolu anlatımın...
  2. Balıksırtı örgü nasıl yapılır? (Videolu Anlatım)

Balıksırtı örgü nasıl yapılır? (Videolu Anlatım)

balık sırtı nasıl örülür balıksırtı nasıl örülür balık sırtı yapılır videolu anlatım ters balıksırtı saç örgüsü, nasıl örülür, nasıl yapılır, şekilleri, videolu anlatım, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, En çok ta çocuklarımızın saçlarını örerken balıksırtı modelini kullanırız.Hem derli toplu hem de şık duran bu örgü şeklini bilmeyenler için videolu anlatımını...
  3. Saç Düzleştiricisiyle Dalga Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

Saç Düzleştiricisiyle Dalga Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

düzleştiriciyle dalga nasıl yapılır düzleştirici ile bukle yapma resimli anlatım saç düzleştiriciyle dalga, bukle, nasıl yapılır, nedir, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Son zamanlarda saçlarda bukleler ve doğal dalgalar çok revaçta.Saçlarınızda bu hoş hareketlenmeyi yapabilmek için kuaförlere gitmeye hiç gerek yok.Artık her evde bulunan düzleştiriciyle...
  4. French (Fransız)  Manikür Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

French (Fransız) Manikür Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

fransız manikürü, french, nasıl yapılır, malzemeleri, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Rengarenk ojelerden ziyade , daha çok tercih edilen fransız manikürünü videolu anlatımla sizlere sunuyorum..Buyrun..:tik: http://www.youtube.com/watch?v=lZEcHil7kDs&feature=related
  5. Origami Sanatıyla Kağıttan Kuş Nasıl Yapılır ? (Resimli)

Origami Sanatıyla Kağıttan Kuş Nasıl Yapılır ? (Resimli)

Kağıttan Kuş Yapımı Kağıt Katlayarak Kuş Yapımı Origami Kuş Nasıl Yapılır Sevgili melekler, origami bildiğiniz üzere Japonların bulduğu ve geliştirdiği bir kağıt katlama sanatıdır. Bu sanat sadece çocukların değil büyüklerinde uğraştığı el becerisi ve zihinsel düşünme becerisine dayalı bir etkinliktir. Daha önce sizlerle videolu kağıttan hayvan yapımı adlı bir konu paylaşmıştık. Bu...

Sayfayı Paylaş