gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Origami Kuş Yapımı nasıl oluyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben bir aydır origami sanatına merak sardım ve sizlerden de Origami Kuş Yapımı hakkında bilgi yardım tüyo rica ediyorum acaba Origami Kuş Yapımı nasıl oluyor yani kağıttan kuş yapmak:)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Origami Kuş Yapımı nasıl oluyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evde Dondurma Yapımı nasıl oluyor?

Evde Dondurma Yapımı nasıl oluyor?

Evde Dondurma Yapımı hakkında sizden öneri ve bilgi istiyorum bende çocuklarıma evde kendi yaptığım dondurmayı vermek istiyorum.
  2. Evde Lahmacun Yapımı nasıl oluyor

Evde Lahmacun Yapımı nasıl oluyor

Merhaba arkadaşlar sizden bir konuda yardım isteyeceğim acaba aranızda Evde Lahmacun Yapımı bilen var mı evde lahmacun nasıl yapılıyor lütfen bana yazın.
  3. Evde Ruj Yapımı nasıl oluyor

Evde Ruj Yapımı nasıl oluyor

Kızlar duydum ki evde de ruj yapılıyormuş ben bunu yeni duydum iyi mi:) Peki evde ruj yapılıyormuş da nasıl yapılıyormuş işte onu daha da merak ettim evde ruj yapan varsa aranızda bana da yazsın nasıl yapıldığını:)
  4. Ev Yapımı Mum nasıl oluyor

Ev Yapımı Mum nasıl oluyor

Arkadaşlar ben de bir mum aşkı var çok seviyorum mumları. Kokulu kokusuz renkli renksiz irili küçüklü bir ton mum aldım ve şimdi de mümkünse evde kendim mum yapabilir miyim diye düşünüyorum acaba Ev Yapımı Mumlardan anlıyan var mı yani mum nasıl yapılır?
  5. Origami Sanatıyla Kağıttan Kuş Nasıl Yapılır ? (Resimli)

Origami Sanatıyla Kağıttan Kuş Nasıl Yapılır ? (Resimli)

Kağıttan Kuş Yapımı Kağıt Katlayarak Kuş Yapımı Origami Kuş Nasıl Yapılır Sevgili melekler, origami bildiğiniz üzere Japonların bulduğu ve geliştirdiği bir kağıt katlama sanatıdır. Bu sanat sadece çocukların değil büyüklerinde uğraştığı el becerisi ve zihinsel düşünme becerisine dayalı bir etkinliktir. Daha önce sizlerle videolu kağıttan hayvan yapımı adlı bir konu paylaşmıştık. Bu...

Sayfayı Paylaş