gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

orjinal evlenme teklifi önerileri

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

orjinal evlenme teklifleri orjinal evlilik teklifleri güzel evlenme teklifi önerileri rüyada evlilik teklifi almak önerileri Evlenme teklifi en önemli anlardan biridir.Bir ömür boyu hatırlayacağınız bir şekilde çok özel ve romantik olmasını istiyorsanız birazdan sizlere bununla ilgili tüyolar verecem:tik:
    Bazen teklif ettiğiniz şekle göre de aldığınız olumlu olumsuz cevap değişebilir ama hiçbir kadın gerçekten romantik ve anlamlı bir evlilik teklifine yok diyeceğini sanmıyorum bu özel an için eğer bazı yardımlar almak istiyorsanız fikir olarak buyrun o zaman:)

Dizlerinizin üzerine çökün, gözlerinin içine bakarak teklifinizi yapın.

Kız arkadaşınızla birlikte yaptığınız bir spor varsa, örneğin birlikte dağ tırmanışı yapıyorsanız ya da dalıyorsanız birlikte bu sporu yaptığınız zaman evlenme teklifi etmek için uygun bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Kamerayı açp karşısına geçin ve sanki karşınızdaymış gibi ona olan hislerinizi anlatın. Konuşmanızı evlenme teklifiyle bitirin.

Uçakla birlikte bir yere seyahat ederken şöyle bir anons yapıldığını düşünsenize:‘Paris'e inmek üzereyiz...Bu arada Ceyda, Emre sana evlenme teklif ediyor?’

Kız arkadaşınızın işten eve döndüğü yol üzerinde ki reklam panolarından birine: ‘Ayşin benimle evlenir misin?’ yazdırabilirsiniz.

Bir film izlemeye gittiğinizde film başlamadan önce ekrana kocaman bir yazı ‘Hülya eşim olur musun? İmza: Arif’ yazdırabilirsiniz.

Sevgililer gününde ona çiçek ve çikolata almak yerine ona bir yüzük alarak ‘Benimle evlenir misin?’ diye sorabilirsiniz.

**** yaparken sevişmenizin en ateşli anında ona evlenme teklifi edebilirsiniz.

Ona doğum gününde çiçek ya da yüzükle evlenme teklif etmeye ne dersiniz?

Kız arkadaşınızın her gün belli bir saatte dinlediği bir radyo programı varsa o programın sunucusuyla daha önceden konuşup teklifi sizin yerinize dile getirmesini isteyebilirsiniz.

Ikinizin anılarını, fotoğraflarını içeren, içerisinde şiirler, hikayeler ve evlenmek istediğinizi ilan eden bir internet sayfası hazırlayabilirsiniz.

Çiçeklerle aşkınızı konuşmadan da anlatabilirsiniz. Evlilik teklifinde bulunacağınız kişiye göndereceğiniz bir buket çiçeğe iliştirilmiş “Benimle evlenir misin?” yzılı bir kartla teklifinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Garsondan yüzüğü içine koyduğunuz bir dilim pastayı ya da bir kadeh şarabı isteyin.

Bir öğlen bir demet çiçek ile işyerinde karşısına dikilin ve teklifinizi yapın.

Banyo aynasına buhara teklifinizi yazın.

Üzerinde benimle evlenir misin yazan pasta yaptırın.

Sürekli okuduğu derginin, kitabın, gazetenin içine teklifinizi yazarak koyun.

Kar varsa kardan adam yapıp eline bir tabelaya “benimle evlenir misin?” yazabilirsiniz ya da pencere,kapı önü gibi görebileceği bir yere karın üstüne teklifinizi yazabilirsiniz.

orjinal evlenme teklifi önerileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlenme Teklifi

Evlenme Teklifi

AYNI KIZI SEVEN İKİ GENÇIN HİKAYESİ. SEVDİĞİ KIZDAN AYRILDIĞI İÇİN HEM ÜZÜLEN HEMDE SEVİNEN GENÇ İÇİNDEKİ DUYGULARI AÇIĞA VURAMAZ ÇÜNKÜ ARKADAŞININ SEVDİĞİ KIZDIR. BUYRUN DEVAMINI SİZ OKUYUN... ...... ÇOK ÖZEL BİR EVLENME TEKLİFİ ...... Günlerce, gecelerce hep onu düşünmüştüm. O ise beni sadece bir iş arkadaşı olarak görüyordu. Hatta bir seferinde, kız arkadaşıyla kavga etmiş ve bana cep...
  2. Evlenme teklifleri... :)

Evlenme teklifleri... :)

evlenme teklifleri sözleri evlenme teklifleri Yerinde kölen, yerinde efendin olmak istiyorum Hem efendim hem kölem olur musun? Kızdığımda kaplan, kızdığında süt dökmüş kedin olmak istiyorum Hem kedim hem kaplanım olur musun? Hüzünlüyken müşfik baban, heyecanlıyken ateşli aşığın olmak istiyorum Hem aşığım hem anam olur musun? Küçücük oğlun, gencecik kardeşin olmak istiyorum Hem...
  3. Bir evlenme teklifi

Bir evlenme teklifi

Moses Mendelssohn hiç yakışıklı bir adam değildi. Çok kısa boyunun olmasının yanı sıra, çok garip bir de kamburu vardı. Moses Mendelssohn, günün birinde Hamburg da yaşayan bir işadamını ziyarete gitti. İşadamının, Frumtje adında çok güzel bir kızı vardı. Moses, bu güzel kıza umutsuz bir aşkla tutuldu. Fakat güzel kız onun çirkin görüntüsünden ürkmüştü. O nedenle, değil onun sevgisine karşılık...
  4. Rüyada evlenme teklifi almak

Rüyada evlenme teklifi almak

rüyada evlilik teklifi almak rüyada evlenme teklifi almak evlenme aldığını görmek rüyada evlenme teklifi, almak, etmek, aldığını görmek, almak ne demek, alma, almak görmek, yapmak, tabirleri burada arkadaşlar Rüyada evlenme teklifi aldığını görmek ya da evlenme teklifini ettiğini görmek ne anlama geliyor; buyrun bu makalemizde tabirini öğrenelim Melek'lerim. Allah (c.c.) tarafından...
  5. Müstakbel Damatlara Evlenme Teklifi Müziği Önerileri

Müstakbel Damatlara Evlenme Teklifi Müziği Önerileri

evlenme teklifi müziği evlenme teklifi müzikleri Sevgili melekler, hayatımızın en unutulmaz günlerinden birisi olan evlenme teklifi gününü hep çok romantik olsun diye hayal ederiz. Eğer ruhumuzdan anlayan biri karşımıza çıktıysa öyle de olur :) Bu yazımızda evlenme teklifi müziği ile ilgili bazı önerilerde bulunacağız sizlere. Her ne kadar konuyu biz açsak ta aslında bu konu müstakbel...

Sayfayı Paylaş