gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Orjinal örgü ayakkabılar

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

örgü ayakkabı yapılışı
    Görünce çok beğendim daha önce gördüklerimden biraz farklı modeller ve gayet güzeller.:)

Orjinal örgü ayakkabılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. örgüden spor ayakkabıları gördünün mü?

örgüden spor ayakkabıları gördünün mü?

Çok hoş melekler, örgüden spor ayakkabılar yapmışlar sizlerle paylaşmak istedim. Nasıllar :)
  2. Her ne kadar ayakkabıya benzeselerde bunlar sadece örgüden çoraplar

Her ne kadar ayakkabıya benzeselerde bunlar sadece örgüden çoraplar

Melekler bakın burada çok hoş ayakkabıya benzeyen çorap modelleri var.Hepsi birbirinden şık ve güzeller şu özellikle çizmeye benzeyen çorap modeli çok hoşuma ve ilgincime gitti doğrusu ama çokta değişik ,şık olmuş bence peki ya sizce?...
  3. Orjinal nickler

Orjinal nickler

orjinal nickler sıkıntı nickleri sıkıntılı nickler orjinal oyun nickleri 2010 Hep aynı nicklerden artık sıkıntı geldiyse bu nickler tam size göre hepsi orjinal ve yeni nickler 1 ipтε iкi кi$i oynαyαмαz Yα sεη düşεяsiη .. Yα ßεη iтεяiм aŞk nasıL iki kiŞiLiq qöz qöRe qöRe deLiLik...hani hayaT müŞteRekti üzünTü nie Teq kiŞiLiq..? yazdıkLarımı aLınma üsTüne ruhu oLmayan sözckLer ne...
  4. Yün örgüden ayakkabılar

Yün örgüden ayakkabılar

örgüden ayakkabı Farklı maddelerden yapılan birçok ayakkabı görüyoruz ve kullanıyoruz şimdide yün ayakkabılara gözatmaya ne dersiniz meleklerim hepsi şık ve şirin :)
  5. Orjinal Mesajlar

Orjinal Mesajlar

Orjinal Mesajlar sözler smsler Merhaba kızlar sizden Orjinal Mesajlar istiyorum şimdiden tşkler

Sayfayı Paylaş