gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Orkestra

Konu, 'N-O' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Büyük bir orkestranın çaldığı müziği dinlemek, toplum içinde sevilen bir insan olduğunuzun işaretidir.Kişinin hayatının güzelleşeceğine, sorunlarının geride kalacağına işaret eder.Rüyada bir orkestra konseri dinlemek, kisa sürecek bir üzüntü ile yorumlanir. Bir orkestrada çalgi aletlerinden herhangi birisini çalmak, bir dostunuzun çok fena bir durumda oldugunu isiterek üzüleceginize delalet eder.

Orkestra konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Caz Orkestrasını kim buldu, Caz Orkestrasının icadı

Caz Orkestrasını kim buldu, Caz Orkestrasının icadı

caz müziği kim buldu Bu yazı: Caz Orkestrasını kim buldu, Caz Orkestrasının icadı içerik kısaca.. Caz Orkestrasının icadı, Caz Orkestrası nasıl bulundu, Caz Orkestrası ne zaman kuruldu hakkında bilgiler içermektedir. Caz seven Melek'lerimiz, caz orkestrasını ilk kim kurdu diye merak ettiniz mi hiç? Ben ettim ve benim gibi merak edenler için de bilger topladım :) Caz Orkestrasının icadı,...
  2. Sadece İnsan Sesinden Oluşan Muazzam Bir Orkestra! Bayılacaksınız!

Sadece İnsan Sesinden Oluşan Muazzam Bir Orkestra! Bayılacaksınız!

insan sesinden müzik insan sesiyle müzik Sevgili melekler, bu videoyu izleyip de performans gösterenleri ayakta alkışlamamak elde değil :D:D Sadece insan sesiyle müzik yapan bu orkestraya ve sempatik tavırlarına hayran kalacaksınız. İyi seyirler :D:D http://www.youtube.com/watch?v=5BfhfX4SqAw

Sayfayı Paylaş