gebe
  1. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38

Orkide'nin Sor Öğren Servisi

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında orkide tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Hanımlar merhaba.:ar4fd:Burada sizler için bir hizmet vermeye başlıyorum ...Arkadaşlarımın yoğun ısrarı üzerine engin deneyim ve tecrübelerime dayanaraktan ve de tabi ki bilgilerime bu köşede sizlerin evlilikle ve kadınlarla alakalı olan (örneğin:aşk:asskim:,aile:gezme:,c**nsellik:d014:,kadın olmak:parfum:,anne olmak:hamileyim: v.s..)her türlü sorularınıza cevap,dertlerinize derman,sorunlarınıza da çözüm olmaya çalışacağım.:salıncak:

Bana ne kadar itibar edeceğiniz elbette ki size kalmış ama ben elimden geldiğince sizlere yardımcı olmak için çaba göstereceğim :):dp178:

Katılan katılmayan ,beğenen beğenmeyen,soru soran sormayan herkese şimdiden sonsuzzz teşekkürler...:humble::humble:

:hayal::hayal::hayal:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 30 Eylül 2009
  2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Kösen hayirli olsun orkis ablam :):):)
    Bol sohbetli olur insallah :tik:

yupis yupis yupis

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Köşen hayırlı uğurlu olsun canım.... Hergün burdayım sorum olsada olmasada... Nedenini merak edenlere.... Sorusu olup soran arkadaslara orkidemin vereceği cevapları çok merak ediyorum :D

Artı merak ettiğim bir husus daha var.. Acep bu köşeede yaş sınırı olacakmı?? Genelde sneinn oldugun mekanların +21 oldugunu duymuştumda :D hani önlem almak lazımmı girmeden felan filan :D tabe senin vereceğinn cevabı şimdiden tahmin edebiliyorum emmee gene de sormuş bulundum :D

seni sevirem ve tekraren köşen hayırlı uğurlu olsun meleğim... :D hahaha

4. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Köşen hayırlı olsun canım gerçekten çok iyi düşünmüssün tebrik ederim:)Emin ol sen bu işi başarırsın:):asskim:

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Orkimmmmmm köşen hayırlı uğurlu olsun msn yetmesse artıkın burdan sorarım :)Amanin soruları geç de asıl cevapları merak ediyim...:yahoo:
    Yaa ben ilk sorumu sorcem :)Hani şu 2 şey vardı ya :DNeydi onnar yaa :D

6. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Köşen hayırlı olsun orkidecim aklıma bişiler takılırsa sorarım :Dhee bu arada kahve isterim bidahaki uğrıyaşımda ona göre böğle bişi yiyip içmeden olmaz yani dimi?:D

7. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

hahaha orkiye sor öğren,orkişim canım hayırlı uğurlu olsun,bayıldım köşene:D yalnız özel sorularımızı nasıl sorucaz burdan yav:meçhul::meçhul:
    başarılar diliyorum canım,arkandayız:D:D:D:D

8. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    amann bu iki şey ne bende çok merak ettim yahu... ???? ??? ???? ????? ??????
    ilk soru olarakta bunu sorayım sana orkidem benim !!!

9. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    kızlarrrrrrrr hepiniz öncelikle köşeme h geldiniz yafriler lilililil amanin ciddi gidiodum bana göre değil yaw hehahahahahahaa o 2 şeye gelince çok basit aslında her kadın erkeğinin çok özel 2 noktasını bilir bu işte o 2 nokta sizi her yere götürür hahahahahaha yeterlimi hahahaha

10. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    canım köşen hayırlı olsun...
    tam yerini bulmuşsun :D
    ben bir kadın kocasının aldattığını nereden anlar onu merak ediyorum.Somut örnek istiyorum:D
    Hadi konuştur tecrübeni:)

Son düzenleme: 30 Eylül 2009
  11. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    şimdi pelin bacım bir kadın kocasının aldattığını nasıl anlar die sormuşsun
    aslında bende bir bayan olarak cevap vericem yani çokta zor değil şimdi her kadın kocasını kesinlikle tanımış herşeyini hafızasınana yazmışdır mutlaka her hareketini saatini bilir davranışlarını ezberler bazı erkekler hemen kendini ele verirken bazıları uyanık çıkıyop çabuk yakalanmıo ben kendi yaptığım şeyleri anlatayım size ben arada kocamı kontrol amaçlı iş yerine giderim bazen pat diye geneldede işim çok acele geç gelebilirim dediğinde bazen hiç beklemediği gün ortasında telefon ederim bunlar benim yaptıklarım bide şole bir gerçek varki kadın kendini yeterli hissediosa bunu kendinnize sorun mutlaka yetrerliyseniz inanın aldatmıolar ama erkeği evinden soğutan en önemli şeyde sırtını dönüp yatan kadın inanın bana bunu samimiyetimle solüyorum sırtını dönup yatan kadının sonu hüsran oluyo hep bi huzursuzluk oluyo inşallah faydalı olmuşumdur canım lililililililililililiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:d014:

Son düzenleme: 30 Eylül 2009
  12. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  13. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    delü gelin sayfayı yenilemedinki göremen tabi yafrim lilililililililiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

14. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Canum bidenem kankim köşen hayırlı uğurlu olsun inş güzel olocak hahaha hahaha

15. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    saol kankim yusram yafrim inşallah yaw pek katılım yok sankim hahahahahahahaha

Orkide'nin Sor Öğren Servisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. öğrendim...

öğrendim...

YAS 5 Anne ve babamin birbirlerine bagirmalarinin beni ne kadar korkuttugunu ögrendim. YAS 7 Mesrubat icerken gulersem ictigimin burnumdan gelecegini ogrendim YAS 12 Bir seyin degerini anlamanin en iyi yolunun bir sure ondan yoksun kalmak oldugunu ogrendim. YAS 13 Annemle babamin elele tutusmalarinin ve opusmelerinin beni daima mutlu ettigini ogrendim. YAS 15 Bazan hayvanlarin...
  2. Öğrendim

Öğrendim

Hayatın bana birşeyler öğrettiğini ve bunları yazmam gerektiğini öğrendim. Mesela; İnsanlara kendimi zorla sevdiremeyeceğimi öğrendim. Yapabileceğin tek şey sevilebilecek biri olmak.Gerisi onlara kalmış… İnsanları ne kadar düşünürsen düşün, Onların seni o kadar düşünmediklerini öğrendim. Ve insanlar seni ne kadar severse sevsin günü geldiklerinde isminden bile nefret edebildiklerini...
  3. Öğrendim... !!!!

Öğrendim... !!!!

Hayatim da ilk önce SEVMEYİ öğrendim,çünkü sevdikçe kendimi hissettiğimi öğrendim. AFFETMENİN ne olduğunu anladım ve affetmenin aslında yeni insanlar kazandırdığını gördüm.. Bir gün geçmişime baktım da PİŞMANLIĞIMDAN üzülmediğimi gördüm,bunları ben yaşadım çünkü.... Birisini HATIRLAMANIN aslında ufak bir telefon görüşmesi kadar basit olduğunu biliyorum artık! Aslında BANA DEĞER VEREN...
  4. oto servis :))

oto servis :))

korkmayın aracınız emin ellerde bu kadar da titizini bulamazsınız yaniii :yahoo: :yahoo: :yahoo:
  5. soru

soru

14 yaşındayım kapalıyım mezuniyette ne giyebilirim?

Sayfayı Paylaş