Orkide'nin Sor Öğren Servisi

Gülüm canım ablacığım benim Allah yardımcın olsun inşallah herşey seniin adına daha güzel olur.. Kuzum yaa sen ne dertli bir güzellikliissksinn.. Hem kaynanadan hem kocadan.. Allahım sana eyüb peygamber sabrı versin ne diyem kendine çizmiş olsugun yolda sana başarılar diliyorum meleğim.. Allahım oğlunu sana bağışlasın....

saol canım allah razı olsun bakalım ne kadar sürecek canım allah kimsenin yuvasını bozmasın

köşeniz hayırlı olsun .
bende bir soru sorayım : erkekler hep bayanlardan sadakat bekler ama bir bayan bunu erkekten bekleyince neden zor gelir sadık olmak bu kadar zor mu?bu beklenti gerçekten çokmu yüksek bir beklenti?
aslında çok soru var soracağım yavaş gideyim şimdilik bu kadar yeter.

gülcüm canım benim gerçekten çekilecek gibi değil yaşantın fakat ben şunu gördüm sen kocana kendini özletmiosun seni özlemesine merak etmesine hislerini anlşamasına musade etmelisin o zaman vay deyip gerçekten anlayacaktır elindekinin farkında değil sana şole anlatayım sen diosunki hep yanındayım hep ilgileniorum işte bak püf noktası sende olayın yani rahat bırak ilgilenme gerçekten uğraşma hiç sen keyfine bak zaten o senin bukadar ilgili olmanı adapte etmiş beynine yerleştirmiş bu kadın asla bensiz olamaz asla bensiz nefes bile alamaz durumda ondan sana bole davranıyo dediğimi yap faydasını göreceksin inşallah canım benim başarılar :D

köşeniz hayırlı olsun .
bende bir soru sorayım : erkekler hep bayanlardan sadakat bekler ama bir bayan bunu erkekten bekleyince neden zor gelir sadık olmak bu kadar zor mu?bu beklenti gerçekten çokmu yüksek bir beklenti?
aslında çok soru var soracağım yavaş gideyim şimdilik bu kadar yeter.

gülşencim öncelikle teşekkür ederim canım soruna da gelince hayatım biz bayanlar erkeklerden sadık olmalarını isteriz ama şöylede sıkarızki nefes alamaz arada birine baksa tepemiz atar ne bilim biz bayan için güzelmiş dese yada muhabbet etse bir bayanla deliririz çok sıkarsak inan bana aldatıolar birde gerçek anlamda aldatmaya meyilliler varki bunları elde tutmak çok zordur yani başka tatlar başka yüzler huylar arıolar aslında yada bizden bıkıolar çabucak bunların doğasında var bekar olunca aldatması daha kolaylasıyor neden çünki mecburşyeti yok ewlenincede yasaklar tatlı gelior yani anlıyacağın bu erkeklerin yapısında var beklentimiz fiziki vede ruhi aldatma olmamasından olmalı yani sadece bakmakla muhabbet etmekle edecekse fazla bunaltmamalı fiziki vede aşk başkasını sewnek olasılığı olmadan yaşamak ümidiyle canım

glitterwords96.gif

Köşen hayırlı uğurlu olsun canım.... Hergün burdayım sorum olsada olmasada... Nedenini merak edenlere.... Sorusu olup soran arkadaslara orkidemin vereceği cevapları çok merak ediyorum :D

Artı merak ettiğim bir husus daha var.. Acep bu köşeede yaş sınırı olacakmı?? Genelde sneinn oldugun mekanların +21 oldugunu duymuştumda :D hani önlem almak lazımmı girmeden felan filan :D tabe senin vereceğinn cevabı şimdiden tahmin edebiliyorum emmee gene de sormuş bulundum :D

seni sevirem ve tekraren köşen hayırlı uğurlu olsun meleğim... :D hahaha
gııııııııııııııııııı gelinnnnnnnnnnnnnnn yaş sınırım yok gı hahahahah seni yirim ha yafrim lililililililililili hahahahahahahah :dil::dil::dil::dil:

gülcüm canım benim gerçekten çekilecek gibi değil yaşantın fakat ben şunu gördüm sen kocana kendini özletmiosun seni özlemesine merak etmesine hislerini anlşamasına musade etmelisin o zaman vay deyip gerçekten anlayacaktır elindekinin farkında değil sana şole anlatayım sen diosunki hep yanındayım hep ilgileniorum işte bak püf noktası sende olayın yani rahat bırak ilgilenme gerçekten uğraşma hiç sen keyfine bak zaten o senin bukadar ilgili olmanı adapte etmiş beynine yerleştirmiş bu kadın asla bensiz olamaz asla bensiz nefes bile alamaz durumda ondan sana bole davranıyo dediğimi yap faydasını göreceksin inşallah canım benim başarılar :D

saol canım haklısın şu satten sonra ilgi alaka yok normal davrancam kendi keyfime bakıcam bu kadın asla bensiz olamaz asla bensiz nefes bile alamaz durumda bak bu doğru canım böyle düşünüyo bi ara bu kelimeyi kullandı

benim profesyonel arkideşiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmm
beniö çok bilen arkideşimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
köşen hayırlara vesile olsun balım yaaaaaaaaaaaaa lililililililili:laugh:

aşkitomm ben bişi merak etmiyom canım. Elimdekinin ne olduğunu biliyorum. yorumlarını okuyorum çok ders alınacak cümleler veriyorun valla meleklere.

Köşen hayırlı olsun çiçemmmmmm beniiimmmmmmmm:pasi:

köşen hayırlı olsun canım melişim....:)
sık sık uğrarım...sorum olursa da ilk sana sorarım..
yorumlarını okudum...harikasın:)
koccamann öpüm:)

saolun canlarım bidenelerim kuzularım lililililililililililililililililililililililililililililililililililililililililili :haha::kiss:

Geri