gebe
  1. pınar241

pınar241 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Orly oje süper... Tırnaklarım süper...

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında pınar241 tarafından paylaşıldı.

Merhabalar:6: herkes bir oje markasından bahsediyor, şu ton güzel ,şu nosu güzel vs... benim tırnaklarım inanın lastikten farksızdı ve uzatmak hiç bir zaman mümkün olmuyordu manikür yatırırken dahi kendiliğinden kırılıyordu...Bundan önce bir çok markanın tırnak sertleştirici ve bakım ürünlerini kullanmış ve sonuç alamamıştım.eczacıma durumumu anlattım ve sorunumu çözebilecek bir ürün olsun artık derken eczacımın tavsiyesiyle o gün :ohoh:ORLY:ohoh: markası ile tanıştım bana verdiği tırnak bakım ürünü tırnaklarımı çok besledi ve güçlendidi ve tırnaklarımı uzatma zevkini yaşattı bana.....:Laie_23: Ogün buğündür tek vazgeçemediğim marka ORLY:kiss: ojelerinin renkleri mükemmel çabucak kuruyor ve sağlıklı bir ürün olduğu için tırnaklarımıda besliyor....Bu güzel ojelerden sadece bir kaçını sizinle paylaşmak istedimmmm....[​IMG]

2. bltmltm

bltmltm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ben daha yeni okudum oje deyince hemen bakım dedım yha heryerde satılıyormu pekı bunlardan hala kullanıyormusun

Orly oje süper... Tırnaklarım süper... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SüperLer

SüperLer

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. süper

süper

arkadaşlar paylaşmak istedim şimdiye kadar avonun güzellik kremlerini kullanıyorum yüzümdeki izler oldugu gibi duruyor bir arkadaşım bana www.simetritr.com bu siteyi önerdi kullandıgım ürünlerden yüzde yüz sonuç aldım mildivan diye ürün markaları sizlerde girin kontrol edin hatta telefonunu vere bilirim 05423202242
  3. Süper....

Süper....

çok güzel...
  4. Orly oje ve tırnak bakım ürünleri kullanıyorummm

Orly oje ve tırnak bakım ürünleri kullanıyorummm

Herkese yaz ayları yaklaşıken cıvıl cıvıl olmak adına:ohoh: ORLY ojeleri kullanmalarını :kiss: tavsiye ediyorum şu renklerin güzelliğine bakın:d014: hemde sağlık dostu, :slm:

Sayfayı Paylaş