gebe
  1. pınar241

pınar241 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Orly oje ve tırnak bakım ürünleri kullanıyorummm

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında pınar241 tarafından paylaşıldı.

Herkese yaz ayları yaklaşıken cıvıl cıvıl olmak adına:ohoh: ORLY ojeleri kullanmalarını :kiss: tavsiye ediyorum şu renklerin güzelliğine bakın:d014: hemde sağlık dostu[​IMG], [​IMG]:slm:

Orly oje ve tırnak bakım ürünleri kullanıyorummm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tırnaklar İçin Bakım Ve Masaj Yağı

Tırnaklar İçin Bakım Ve Masaj Yağı

tırnaklar için bakım Masaj yağı 25g vaselin, 25 ml hintyağı, 10 damla acıbadem yağı, 25 ml avocado yağı, 50 ml jojoba yağı, sıcak su banyosunda (benmarin) eritilerek karıştırılır ve bir krem kabına aktarılır. İki günde bir, önceden iyice temizlenen tırnaklara bu yağ karışımı ile masaj yapılır. COSMOTURK alıntı.
  2. Takma tırnak kullanımı ve bakımı

Takma tırnak kullanımı ve bakımı

takma tırnak kullanımı takma tırnak nasıl kullanılır erkekler için kemik oyunları watsons Takma tırnak seçerken sorulması gereken en önemli soru neden takma tırnak takmak istediğinizdir. Örneğin tırnak yeme alışkanlığı olan kişiler takma tırnakların çoklu modellerini tercih ederler. 24'lü olan takma tırnaklar olduğu gibi 100'lü paketler içinde olanlarıda mevcuttur. Özel günler için...
  3. Ojenin Altındaki Tehlike ve Tırnak Bakımı

Ojenin Altındaki Tehlike ve Tırnak Bakımı

tırnaklar için vitamin tırnak çatlaması ayak tırnaklarında bozulma ojeli ayak tırnakları tırnak yapısının bozulması Memorial Hastanesi Dermatoloji Bölümü’nden Dr. Ahmet Arpacı, tedavisi çok da kolay olmayan tırnak hastalıkları ve yapılması gerekenler hakkında şu bilgileri verdi: Tırnaklar için et ve süt.. Vücutta meydana gelen demir, çinko, folik asit ve B 12 vitaminlerinin eksikliği...
  4. Ayak tırnak bakımı ve hastalıkları

Ayak tırnak bakımı ve hastalıkları

ayak tırnak bakımı, hastalıkları, mantar, tedavisi, çözümü ve dahası burada arkadaşlar. Ayak tırnağı bakımı ve hastalığı hakkında, bilgiler, yine her zaman ki gibi bu makalemizde sizleri bekler Melek'lerim:) Ayak tırnakları ve tırnak diplerindeki derilerin sağlığı çok önemlidir. Ayak tırnakları yavaş uzadığı için ayda bir kere kesilmesi yeterlidir. Aseton ya da benzeri kurutucu maddeler...
  5. Orly oje süper... Tırnaklarım süper...

Orly oje süper... Tırnaklarım süper...

Merhabalar:6: herkes bir oje markasından bahsediyor, şu ton güzel ,şu nosu güzel vs... benim tırnaklarım inanın lastikten farksızdı ve uzatmak hiç bir zaman mümkün olmuyordu manikür yatırırken dahi kendiliğinden kırılıyordu...Bundan önce bir çok markanın tırnak sertleştirici ve bakım ürünlerini kullanmış ve sonuç alamamıştım.eczacıma durumumu anlattım ve sorunumu çözebilecek bir ürün olsun...

Sayfayı Paylaş