gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Orman İçindeki bu eve davetlisiniz.

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Lux evler Şık ev dekorasyon örneği
    Bu evde deniz manzarası yok ama ormanın içinde olduğu için temiz havası yeter. Çok sade dekore edilmiş bu ev tam da benim zevkime uygun. Özellikle yatağın üstündeki tülün duruşuna bayıldım. Tam olarak benim zevkimi yansıtmış bu orman manzaralı lux ev.

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bir kaç gün kafa dinlemek için çok iyi ama yanında sevdiceğinde olursa tabi :D:D:D:D Yaşamak için bana göre değil tırsarım ve sıkılırım ben daha görkemli modern tasarımlar seviyorum:D:D Tesadüf ben hafta sonu için gelebilirim tabi davetin hala geçerliyse :D:D:D:D

3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    ayy tam bana göreeeeee hemen geliyorum:deli: şahanee orman havasııı mis misss çok severim ormanı benn ağaç olsun yeşil ortam olsun yeter bana:D:D

4. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    gel canım gel hangi odasını istiyorsan senindir ( üstü tüllü yatak odasına göz dikme havanı alırsın hahaha )

5. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    gelin kızlar sevdiceklerinizi de alın gelir. O şatafatlı ev seviyorsan seni bu evime davet edeyim adminim
    http://www.meleklermekani.com/ev-de...a-bile-goremeyecegim-sahane-otesi-bir-ev.html

Orman İçindeki bu eve davetlisiniz. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doktora tezi için orman yaktılar!!

doktora tezi için orman yaktılar!!

Doktora tezi için orman yaktılar EDİRNE (İHA) - Edirne'nin Meriç ilçesine bağlı Subaşı beldesindeki ormanlık alanda doktora tezlerini tamamlamak için anız yangını başlatan 2 öğretim görevlisi, 30 hektarlık kızılçam ormanının yanmasına neden oldu. Jandarma tarafından gözaltına alınan öğretim görevlileri İsmail Baysal ve Bahar Dinç Durmaz, ifadelerinin ardından çıkartıldıkları savcılık...
  2. Orman

Orman

Orman içerisinde yürümek veya ağaç kesmek, işlerini yoluna koymak ve düzene sokmak için bütün engelleri kaldırmaya işarettir. Orman içerisinde yürümek veya ağaç kesmek, işlerini yoluna koymak ve için bütün zorlukları aşmaya yorumlanır. Ormanda kaybolmak, iş yaşamınızda zorluklara işarettir. Yeşil bir orman görmek, elinizi attığınız işlerde başarı kazanacağını işaret eder. Ormanda kaybolmak iş...
  3. Ormanın İçinde

Ormanın İçinde

Bu bilinen bir psikoloji testidir. Cevapların, değer verdiğimiz ideallerle ve kavramlarla bağlantılı olduğu ortaya konulmuştur. Aşağıdaki soruları okuyun ve manzarayı gözünüzde canlandırmaya çalışın. Sorunun cevabını uzun uzun düşünmeden, aklınıza ilk geldiği şekli ile bir kağıt üzerine yazın. Ormanın içinde yürüyorsunuz. Yanınızda kim var? Ormanın içinde yürüyorsunuz. Bir hayvan...
  4. Ormanda Ev

Ormanda Ev

ormanda ev manzaraları Ormanda,mis gibi bir ortamda her yer yeşillik kuş sesleri...kesinlikle böyle bir evim olsun isterdim.Harika bir tasarıma imza atılmış ve ortaya çok güzel bir ev çıkmış.Ben çok beğendim bakalım sizler ne düşüneceksiniz bu konuda;) Doğal ortamda mis gibi yaşam.Kim istemezki...

Sayfayı Paylaş