gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

Ormanda Ev

Konu, 'Tüm Bilgiler' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

ormanda ev manzaraları
    Ormanda,mis gibi bir ortamda her yer yeşillik kuş sesleri...kesinlikle böyle bir evim olsun isterdim.Harika bir tasarıma imza atılmış ve ortaya çok güzel bir ev çıkmış.Ben çok beğendim bakalım sizler ne düşüneceksiniz bu konuda;)
    Doğal ortamda mis gibi yaşam.Kim istemezki...

2. selenga

selenga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İlginç bir ev gerçekten güzelmiş.

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    İnanılmaz güzellikte bir ev. Böyle bir evde olacaksın herşeyin organik olcak tv yok internet yok :) Alentrik te yok süper olurdu ya :)

4. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

piii sadminim nettin sende ölürükk netsiz biz hahaha M.M ye nassı giricizzz hiç bişe yuk omajj:hıh:

5. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    ben hayatta böyle bir yerde yasayamam. hayvanlarda cok korkuyorum kücük büyük farketmez.

Ormanda Ev konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orman Haftası

Orman Haftası

kestane gürgen palamut notaları orman şarkısı notaları orman haftası şarkıları şarkısının kestane gürgen palamut şarkısının Orman; hayvanların barındığı, çeşitli bitkilerin bulunduğu sık ağaç topluluklarıdır. Ormanda büyük ağaçlar, ağaççıklar, mantarlar, otlar, yüzlerce, binlerce bitki bir arada bulunur. Çam, sedir, köknar, ladin, ardıç, meşe, dişbudak, kayın, gürgen belli başlı orman...
  2. Orman

Orman

Orman içerisinde yürümek veya ağaç kesmek, işlerini yoluna koymak ve düzene sokmak için bütün engelleri kaldırmaya işarettir. Orman içerisinde yürümek veya ağaç kesmek, işlerini yoluna koymak ve için bütün zorlukları aşmaya yorumlanır. Ormanda kaybolmak, iş yaşamınızda zorluklara işarettir. Yeşil bir orman görmek, elinizi attığınız işlerde başarı kazanacağını işaret eder. Ormanda kaybolmak iş...
  3. Büyülü Orman

Büyülü Orman

büyülü orman resimleri büyülü orman oyunu resimler
  4. Orman kebabı

Orman kebabı

Orman Kebabı Malzemeler: 600 gr Kuzu kuşbaşı 60 gr margarin 100 gr Soğan 300 gr Patates 150 gr Havuç Baharat torbası 2.5 bardak Su 150 gr Bezelye 1 tatlı kaşığı Tuz 1 tatlı kaşığı Kekik HAZIRLANIŞI : Ön hazırlık olarak soğanı ayıklayıp, küçük küpler halinde doğrayın. Patatesin kabuklarını soyun. Havucu kazıyın. Her iki sebzeyi de iri zar biçimi doğrayın. Bezelyeyi ayıklayın. Havuç ve...
  5. Orman İçindeki bu eve davetlisiniz.

Orman İçindeki bu eve davetlisiniz.

Lux evler Şık ev dekorasyon örneği Bu evde deniz manzarası yok ama ormanın içinde olduğu için temiz havası yeter. Çok sade dekore edilmiş bu ev tam da benim zevkime uygun. Özellikle yatağın üstündeki tülün duruşuna bayıldım. Tam olarak benim zevkimi yansıtmış bu orman manzaralı lux ev.

Sayfayı Paylaş