gebe
  1. ecege

ecege Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

orta okulda yaşadığım garip ve bi o kadar da heycanlıydı

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında ecege tarafından paylaşıldı.

ben 8 sene lisanslı bi şekilde kros yaptım arkadaşlar la birlikte antereman yerindeyiz güzel camların oldugu cafe lerin oldugu bi yer burası bahcede oturuyoruz hocamızı bekliyoruz. ben tam w.c doğru dönük bi yerde oturuyorum hiç unutmam yeşil pardusesi olan başı örtülü ayağında topuklu ayakkabıları olan bi kadın erkekler w.c ye girdi ben arkadaşlar kadın erkekler w.c sine girdi falan dedim 2 erkek arkadaşta w.c ye bakmaya gittiler.bizim bu bayan bizim 2 arkadaşı sıkışltırmış biri kaçmış biri se içerde biz hemen polisi aradık ve polis dalga geçtiğimizi sandı ve gelmedi neyse arkadaşda kurtulmuş elinden ve bu erkek dedi bize biz bunu takibe aldık adam kaçar biz kovalarız derken sitelerin içinde kaybettik kaybettiğimiz yerdede karakol var ben polise kapıda anlatırken adam ordan geçmez mi? neyse gösterdik ve yakalandı bu arada bizde anteremanı ektiğimiz için yakalandık fırcayı yedik. sonra gazetede okudukki. bizim buranın köyünden osman adında ve 2 aylık evli bir homoseksüelmiş........

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: orta okulda yaşadığım garip ve bi o kadar da heycanlıydı
    Aaaa çok enteresan yaa.. İyi birşey olmamış, halletmişsiniz.

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Very intresting:D:Do da sizi mi bulmuş:hhh:

4. яαρ-кızı...

яαρ-кızı... Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

ilginç yaw....:şerefe:

orta okulda yaşadığım garip ve bi o kadar da heycanlıydı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Komik Ve Bir O Kadar Da Hareketli

Komik Ve Bir O Kadar Da Hareketli

Bu avatarlar çok matrak :)
  2. Espirili  bir o kadar da kapaklık nickler

Espirili bir o kadar da kapaklık nickler

unutmuş nickler şeytana söyleyin tüyünü bende unutmuş şeytan nickleri egoist nickler nasıl espirili olunur Espirili bir o kadarda anlamlı dokandırmalık nickler arıyorsanız bu nickler tam size göre buyrun istediğinizi alın msn iletinizde kullanın * Görünce hiç kızmadım elma kurduna, bıçağı saplayan bendim onun yurduna * Yapma be azrail, mario’nun bile üç canı var (: * Gençliğim acı veriyordu,...
  3. bi rezil okul anısı da benden gelsin

bi rezil okul anısı da benden gelsin

benim saçlarımı ortaokula başladığımda kısa kestirmiştik ...okula başlarken bide ikinci dönemin başında hep kesitrmek zorundaydım liseye geçtikten sonra uzatmayı kafaya koydum ama kontrollerden bir türlü geçemiyordum bağlanacak kadar olmuyordu bir türlü lise 2. sınıfa geçince okulların açılmasına 1 gün var ...kız kardeşimde saçlarının uzunluğundan şikayet ediyordu o anda tepemde o lambadan...
  4. İlginç ve bir o kadar da Estetik Yataklar

İlginç ve bir o kadar da Estetik Yataklar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş