gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Orta parmak göstermenin anlamı

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

el hareketleri ve anlamları orta parmak hareketi orta parmak hareketi anlamı küfürlü el hareketleri ve anlamları hareketinin anlamı Şimdi orta parmak ne anlama gelir diye sorsak hemen hemen herkesten aynı cevabı alırız. Tabi alacağımız cevaplar küfür içereceğinden, sormadık sayın bu soruyu. Aslında orta parmağın asıl anlamı çok daha farklı.
    Orta parmak işaretinin dilsiz alfabesindeki anlamı "boş konuşmak". Yani dilsizler, karşısındaki kişinin boş konuştuğunu anlatmak için orta parmak işaretini yapıyor. Biz ise karşısımızdaki kişiye küfür mahiyetinde bu hareketi yapıyoruz. İşe bak

Bu arada Okan Bayülgen'in "makina" programının da tanıtım simgesi bu işaret olacakmış ancak RTÜK bey izin vermemiş.

Orta parmak göstermenin anlamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Parmak

Parmak

Eşe, çocuğa, hizmetçiye, dost ve arkadaş, anne ve babaya, güç ve kuvvete, mal ve sanata, bineğe yahut beş vakit namaza; Parmak görmek kar ve kazan vasıtalarına, mal ve refaha, kuvvet bulmaya yahut yardım görmeye, İnce ve uzun parmaklar işini güzel yapan sanatkara, etkili ve güzel yazı yazmaya, ticarette başarıya, yoksul için varlıklı kimselerin yardım ve ilgisine, Sağ elin parmakları, baş...
  2. Parmaktaki Yüzükler Hangi Anlama Geliyor ?

Parmaktaki Yüzükler Hangi Anlama Geliyor ?

Bu konu; Parmaktaki Yüzükler Hangi Anlama Geliyor hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bayanların büyük çoğunluğu ki bu çoğunluk içinde ben de varım, yüzük takmaktan çok hoşlanır. Birbirinden hoş tasarımlı çeşit çeşit yüzükler bizi bizden alır götürür. Yalnız bu yüzükleri takarken hangi parmağımıza göre ne anlama geldiği konusunda hiçbir fikrim yoktu. Tamam evlilik yüzüğü ve...
  3. Hangi Parmağınıza Yüzük Takarsınız? Anlamı Burada!

Hangi Parmağınıza Yüzük Takarsınız? Anlamı Burada!

Bu konu; Hangi Parmağınıza Yüzük Takarsınız? Anlamı Burada! haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, pek çoğumuzun kullandığı aksesuarların başında yüzüklerimiz gelir. Alyans dışında taktığımız bu yüzükleri değişik parmaklarımıza takabiliriz. Kimimiz yüzük parmağından başkasını kullanmazken, kimimiz de başparmağa yüzük takmaktan hoşlanabiliriz. İşte yüzük taktığımız...
  4. Belinizi İnce Göstermenin Yolları

Belinizi İnce Göstermenin Yolları

beli ince gösteren kıyafetler beli ince gösteren elbiseler Sevgili melekler, her kadın beli incecik olsun ister ama ne yazık ki bu her zaman mümkün olmuyor. İştah açıcı birbirinden çeşitli yiyecekler bazen bizi baştan çıkarıyor ve alınan kilolar belimizin ince olmasına mani oluyor. Ama birkaç kilo fazlalığınız varsa bu o kadar da sorun olmamalı. Bakın bu yazımızda vereceğimiz ipuçları...
  5. Bacakları pürüssüz göstermenin yolları

Bacakları pürüssüz göstermenin yolları

Hafif yapılı fondötenler ile bacaklarınızın renk farklılığını gizleyebilirsiniz. Yer yer beliren kırmızı noktalar görüntüyü bozar. Nemli bacaklarınıza tercihen sünger yardımıyla ten renginizle uyumlu fondöten ya da BB kreminizi sürün. Fondöten ya da BB kreminiz yoksa vücut losyonunuza biraz ten rengi pudranızdan ekleyip iyice karıştırarak da aynı etkiyi yaratabilirsiniz. Işıltılı...

Sayfayı Paylaş