Ortaçağ Tarzı Gelinlik Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye

ortaçağ gelinlik modelleri ortaçağ gelinlikleri italyan tarzı gelinlikler fransız tarzı gelinlik modelleri fransız Kızlar Ortaçağ Gelinlerinin giydiği gelinliklerden esinlenerek oluşturulmuş bir koleksiyon...Gelinliklerin tarzı, modeli, rengi yani kısaca herşeyi çok hoşuma gitti...Bakalım sizde benimle aynı fikirde olucakmısınız...

Bekar meleklerim için Ortaçağ Tarzı Gelinlik Modelleri :tik:

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye

Çok hoşlarmış çok beğendim :):ehi:

3. gunes ve su

gunes ve su Yeni Üye

ben gelinliğin kar beyazı olmasından yanayım

Ortaçağ Tarzı Gelinlik Modelleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. sıradışı gelinlik hint gelinlik modelleri

sıradışı gelinlik modelleri hint gelinlik modelleri hint gelinliği gelinlikleri hint gelinlik modelleri, gelinleri, gelinlikleri, gelini, gelinliği Hintliler bu işi biliyor arkadaşlarım, hintli gelinlerin üzerlerinde bulunan renkli gelinlikler gerçekten göz alıcı. Biz kadınlar alışmışız beyaza da bakın hintli gelinlerin giydiği gelinlikler ne kadar hoş. Hem değişiklik olsun evlenince hintli...
  2. 2013 gelinlik modasından 2013 Aysira Gelinlik Modelleri

2012 gelinlik modelleri 2012 gelinlik modası 2013 aysira gelinlik modelleri trendleri burada arkadaşlar. Henüz 2011 modasına uyum sağladığımız bu günlerde, bir çok modacının hazırlamış olduğu 2012 moda trendleri konularına ağırlık veriyoruz. Gün boyu sizlere 2012 gelinlik modelleri konularını tüm detaylarıyla sunduk. 2012 modasından tercih edilecek olan, göz önüne çıkacak oaln tüm model...
  3. 2013 gelinlik modası trendleri fıstık gibi 2013 gelinlik modelleri

2013 gelinlik modası 2013 gelinlik modelleri trendleri burada arkadaşlar. 2012 Gelinlik Trendleri modellerini bir kenarda bırakıyor ve sizlere 2012 gelinlik modelleri arasında 2013 Aysira Gelinlik Modelleri konumuzdan sonra 2013'ün en güzel gelinlik modelleri araştırmamızdan 2013 gelinlik modasını sunuyoruz Melek'lerim. "Daha 2012 yılına girmedik bile 2013 modası ne ara hazır oldu"...
  4. En Güzel Bob Tarzı Saç Modelleri 2012

bob tarzı saç kesimi bob tarzı saç kesim modelleri 2012 bob tarzı saç modelleri Saçınız kalın telli ve düzse bob tarzı size çok yakışacaktır, emin olun :) Özellikle ünlü pop şarkıcısı Rihanna ile meşhur olan bob tarzı saç modelini aslında zamanında Sezen Aksu da uygulamıştı. 2012 saç modasında da bu tarz saçları her yerde göreceğiz. Eğer siz de saçınızı bob tarzı kestirmeye karar...
  5. Fransız Gelinlik Modelleri 2012 modelleri istiyorum

Kızlar bir arkadaşım söyledi gelinliğini fransız gelinlik modellerinden seç diye bu yaz sonu düğünüm var gelinliğim için sizlerden Fransız Gelinlik Modelleri 2012 trendlerinden bir kaç örnek sunmanızı istiyorum.
  6. Gelinlik Ayakkabı Modelleri 2012 yepyeni modelleri burada!

2012 gelinlik ayakkabıları modelleri gelinlik ayakkabısı modelleri 2012 gelin ayakkabısı modelleri yeni http://www.meleklermekani.com/ben-evleniyorum/197833-2012-gelin-sac-modelleri.html adlı konumuzdan sonra, şimdi de evlilik hazırlıkları yapan gelin hanımlara birbirinden şık gelin ayakkabıları sunuyor ve gelinlik ayakkabısı modelleri yeni modeller isteyen tüm arkadaşlarımıza da bu...
  7. Akay Gelinlik 2013 Premium Gelinlik Modelleri

Bu konu; 2013 akay gelinlik premium modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, gelinlik modasının öncü isimlerinden biri hiç şüphesiz Akay Gelinlik. Gelinlik modasında haklı bir yere sahip olan Akay Gelinlik premium 2013 koleksiyonunu görücüye çıkardı. Şık ve zarif modellerin kaliteyle buluştuğu Akay Gelinlik evlenecek genç kızların uğramadan geçmemeleri gereken bir adres....
  8. 2014 Bob Tarzı Saç Modelleri

bob kesim saçlar, bob tarszı saç kesimleri, 2014 saç modelleri Sevgili melekler, geçtiğimiz yıllarda Rihanna ve Victoria Beckham gibi ünlü isimlerin moda haline getirdiği bob tarzı kesilmiş saçlar bu yıl da yerini koruyor. Biraz kısa, biraz uzun, dağınık ya da jöleli, çeşitli formlara sokulmuş bob tarzı kesimler 2014 yazına da damgasını vuracak gibi görünüyor...
  9. En Güzel Bob Tarzı Saç Modelleri 2015

bob tarzı saçlar, bob tarzı saç kesimi, en güzel saç modelleri Sevgili melekler, son yılların en beğenilen saç kesimlerinden biri olan bob tarzı saçlar, ünlüler başta olmak üzere bu sezonda da sıkça kullanılan saç modellerinin başında geliyor. Yaz sıcaklarında kullanışlı bir model olması, şıklığı, kolayca şekil verilebilmesi ve havası sebebiyle tercih edilen bob tarzı saç modellerinden...

Sayfayı Paylaş