gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Ortaköy The Wall

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

the wall ortaköy ortaköy eğlence mekanları 0212 236 12 18
    Yer : Ortaköy

Adres : Kaymakçı Sokak No: 14 Ortaköy/İstanbul

Ücret : TLTL

Kredi Kartı : Butun Kartlar Gecerli

Park : YOK

Ortaköy The Wall konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Wall Street

Wall Street

Wall Street, New York’un dar caddelerinden biridir. Broadway ile East River arasındadır. Dünyanın bir numaralı finans merkezidir. Wall Street’in simgelediği finans merkezindeki kurumlardan birçoğunun binaları, çok uzun olmayan bu caddede veya yakın noklardadır. Bunlar arasında New York Menkul Kıymetler Borsası, bankalar, Amerikan Menkul Kıymetler Borsası, ticaret borsaları, stock broker...
  2. Kargo - Ortaköy

Kargo - Ortaköy

Akşam işten döndüm yorgun argın Ama icim heyecan heyecan dolu Televizyonu açtım bana uyan birşeyler aradım Ama yok Ne yapmalı dedim çıkıp dolaşmalı Ortaköy ün barlarında Islak sokaklar ve bira Son paramı vermişim çoktan Dolaştım durdum tüm gece bütün gece İçmişim delice ama farkında bile değilim Sabah sızıp kalmışım bir köşede yalnız İşim bitti kovuldum gitti Anladım şimdi hayatın...
  3. Çinli Great Wall Türkiye'de

Çinli Great Wall Türkiye'de

Bayraktar Grubu, Çin’in önde gelen otomotiv firmalarından Great Wall Motor Company ile distribütörlük anlaşması imzaladı. Great Wall araçlarının ithali için gerekli izinleri almak üzere Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’na başvuru çalışmalarına başladıklarını belirten Bayraktar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bayraktar, yaptığı açıklamada,Çin’in önemli markalarından biri olan Great...
  4. Box Ortaköy

Box Ortaköy

0212 283 50 50 Yer: Ortaköy Adres: Osmanzade Sok. No.10 Ortaköy Ücret: TLTL Kredi Kartı: Butun Kartlar Gecerli Park: YOK
  5. The House Cafe - Ortaköy

The House Cafe - Ortaköy

ortaköy eğlence mekanları ortaköy mekanlar 0212 227 26 99 Yer : Ortaköy Adres : Yıldız Mah. Salhane Sok. No:1 Ortaköy / Beşiktaş / İstanbul Ücret : TLTL Kredi Kartı : Visa-Master Park : YOK Web : The House Cafe - Anasayfa

Sayfayı Paylaş