gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Ortaya canımı koyuyorum!

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Hüzünlü bir parça çalan bestecinin yorgunluğuyla ve onu dinleyen bir şairin duygularıyla alıyorum elime kalemi...

Sana yazışımin her harfinde saklı... Belki de anlamayacaksın...

Ömrümün neresindeyim bilemiyorum... Ama belli ki senin dokunduğun yerdeyim.

Hani yüreğimi titreten yeri... Ömrümün başı sandığım, hayatla sevişip yarınlara umut doğurdugum yeri...

Benim kadar kimsenin seveceğine inanmadığım zamanlarımdayım.

Seni düşündüğüm saniyelerdeyim ve özlemine hasret ördüğüm dakikalarda...

Her saniye seninleyken sana kavuşmanın anında...

Hayatı gözyaşları, gülümsemeleri, en çok ta korkularıyla yaşadığım gecelerdeyim.

Biliyorum ömrüm boyunca hayata sataşacak kadar cesurum! ama seni kaybetmekten korkuyorum....

Ne garip duygudur ki hayatı sahiplenmediğim kadar seni sahipleniyorum hayatımda...

Belkide hayatın bir gün beni terkedeceğini bildiğimdendir. Sana öyle güvenmişim ki...

Senden önce ölmeyi isteyebilecek kadar bencilim...

Ölümün beni senden ayıracağından değil o ana kadar seninle yaşayamamaktan korkuyorum...

Bu yüzden hayatı senin uğruna açık arttırmaya çıkarabiliyorum. Buyrun...

Ortaya canımı koyuyorum! arttıra bilen varmı.. !!!!!!!

Ortaya canımı koyuyorum! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ortanca

Ortanca

İyi niyetli, kimseye ilişmeyen, hoş, duygulu, beğenilen,nazik, zeki kadın veya erkektir. Rüyada bahçesinde ortanca çiçekleri bulundugunu görmek, büyük bir haberle karsilasip sevinecegine delalet eder. Bir rivayete göre, ortanca görmek, yakin bir yere yolculuk yapacagina da isarettir.
  2. Aşkta kuralları kadınlar koyuyor

Aşkta kuralları kadınlar koyuyor

1. Kuralları kadın koyar. 2. Hiçbir erkek asla kuralların tümünü bilemez. 3. Kurallar her an, önceden haber verilmeksizin değişebilir. 4. Kadın, erkeğin kurallardan yarısından fazlasını çözdüğünü sezdiği anda, kuralları değiştirir. 5. Kadın asla yanılmaz. 6. Eğer kadın hata yapmışsa mutlaka erkeğin yanlış yaptığı birşeyden kaynaklanmıştır. 7. ''Kural 6'' durumu meydana geldiğinde,...
  3. Yucelıgımı Koyuyorum Yuregıme ..........

Yucelıgımı Koyuyorum Yuregıme ..........

Gözlerimi kapatan bir suskunluğun avuçlarında Hiç yenilenmemiş bir zamanın terkindeyim Sen kal olduğun yerdeve gülümse sevdiğim Ben sana aşklardan aşk beğenipte geleceğim şimdi düşünüyorum da seni beni ve sevdamı hepsinin de yüceleştiği geliyor aklıma... şimdi de yüceliği koyuyorum yüreğime...
  4. Canıma

Canıma

Sana nasıl anlatsam bilmiyorum. Ama bildiğim tek ama tek şey seni delicesine çok sevdiğim. Seninle öyle bütünleştim ki ayrılmak değil kopamıyorum senden. Ne seni bırakabiliyorum; ne de kendimi hiçe sayıyorum. Bunların ikisini de yapamıyorum. Çünkü artık düşünemiyorum. Kafama, benliğime o kadar yerleşmişsin ki; seni oradan çıkartmak olanaksız. Belki kendimi küçük düşürüyorum ama sevgide küçük...
  5. canımsın

canımsın

esni kaçırırım diye korkuyorum handanca sana inan çok ihtiyacım var hemde çok bana yardım edip bana bakıp ne olacağını söylersen rahatlarım 1970 aslan ben 1960 blık burcu sevgilim

Sayfayı Paylaş