gebe
  1. eLit's

eLit's Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

Ortaya Karışık :D

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında eLit's tarafından paylaşıldı.

baba kapıyı açamıyorum türk versiyonu [​IMG]
    Ordan burdan topladım sizin için ben çok güldüm umarım sizde begenirsiniz :D

Osman sudan kafayı çıkarıp "BİRAZDAN ÖLÜMDE BULUŞUCAZ ALİ KAPTAAN !" dese, adama inme iner heralde.

Baba, şu kapıyı açamıyorum.' diyip babasına kapıyı açtıran kızdaki zeka hiçbirimizde yok gençler.Dağılın.

Alexsandra (Hürrem) ve Caroline`den de anladigimiz üzere erkegin kalbine giden yol bozuk Türkçe'den geçer.

Firdevs Yöreoğlu ve Peyker'den sonra Behlül de Muhteşem Yüzyıl'a katılsın. Kanuni'nin yeğeni olup Hürrem'i ayartsın.

Baharatlıkta 'nane' yazdığı halde 'şeker' varsa orası Türkiye'dir ¦

7 yaşından beri Türkçe dersi görüp : ' Chooq Sefiore yhaa ' yazmak nasıl bir mallık?

Fatih ürek araba galerisi açmış,bi adm glmiş btn arabaları almış.
    Sormşlar ndn hpsini aldın?
    Adam cvplamış= Toptn alnca ucuza geliyo :D

Daha anne karnındaki 6 aylık çocuğa feysbuk açan ve duvarına "Bekleyin geliyorum :D:D" yazan Türk insanı, canımsın.:)

Ayrılalım Artık Çok Rezil Bir Hayatın Var Diyen SevgiLinize ; Benim Hayatım Sensin Deyin ,Felç Geçirsin =))))

Dizi izlemek insanı ileri görüşlü yapıyor: "Ölmez, ölürse dizi biter bi kere".

Hαyαt fαcebook 'α benzemez αrkαndαn yorum yαpαrlαr bildirim gelmez.

Kaç Bölümdür Sümbül'e 'Sümbük' Diyen Hürrem'in Tek Seferde Şahadet Getirebilmesi Durumuna; 'Türk Dizisi' denir. Amin

Fukaraya evine hırsız girdi demişler; - Üzerine kilitleyin kapıyı açlıktan ölsün demiş :) :)

Anne bugün otobüste biri düştü herkes güLdü ama ben güLmedim -Aferim kızım kim düştü? -BEN

кaLßiмin iςinDé 9.2 şiddéтinDé dépяém σLdu.. Séni dé кaγıtLaяa ''мaL'' кaγßı σLaяaк qéςтiм :D

Kaza mahallinde elinde cep telefonuyla koşturup '112'nin numarasi neydi?' diye bagıran vatandaşa,Kocaman bir ALKIŞ.

Bakkala diye çıkıp on yıl kaybolasım var ama müge anlının beni bulmasından korkuyorum.

Ayşe teyze tamam zamanında ne kadar aptal olduğnu sölemiş olablrm. Ama çantanda taşıdğn çamaşr suyundan karne günü banada lazm♥

Demet Akalın 'Çanta',Serdar Ortaç ''Poşet''ten sonra Hande Yener'den 'Koli' isimli 1 şarkı bekliyoruz.Ve artık taşınabiliriz.

Eli kaşınır para gelecek, ayağı kaşınır yola gideceğim, kulağı kaşınır biri beni anıyor.. Ya bi git yıkan lan.

Ot Yemek Zayıflatsaydı, İnekler Manken Gibi Olurdu xD

Cadılar Bayramında " bayramın kutlu olsun. " diyip kaynanasının elini öpen adam. Bendensin .:D

- Aç mısın ? dedi. - Hayır dedim. Sen Sormıcak mısın? dedi. - Ömrümü yedin doymadın mı ?? dedim. Sustu.

Gıcık olduğum halamın evine gittim, sümüğümü koltuklarına ve kapılarına sürdüm. Çok mutluyum. Saygılar ♥. :DDDDD

Kurban Kesemiyorsanız Sakın Üzülmeyin ! Bülent Ersoy Yazın 2222 ye Yollayın Ablanız Size Kuuuurrrrbaannn Olsun xD

ErzurumLu Dedeye SormuşLar,KüreseL Isınma Hakkında Ne Düşünüyon.Dede Demişki;VaLLah Gardaş Sobanın Yerini Heç Bişey Tutmir xD

118 10, 118 18, 118 24, 118 33, 118 50, 118 80 ßu Ne Lann. 118 Yaz Gerisini Salla Kesin Tutar ;)

Telefonda Duyduğum, O da Sana Selam Söylüyor Lafı,Dünyanın En Büyük Yalanları Arasında İlk 10 a Rahatlıkla Girer. :)))xD'

Baba oglundan su ister büyük oglu yorgunum der,ortancası dersim var der, en küçük oğlu : Kalk baba kalk bu şerefsizlerden hayır yok kendin iç banada bir bardak getir der .. :)

- Her Tesbih Çeken Kabadayı Olsaydı Bizim İmam En Kral Mafya Olurdu (;

2030'da çocuklar babalarına soracaklar; -Annemle nasıl tanıştınız baba? -Herşey bir dürtmeyle başladı kızım.

Şampuanın bittiğini farkettiğinde içine az su koyup köpürtüp kullanan bir insan, yoğurda su katarak ayranı bulmuş insandır.

Annee ben nası dünyaya geldimm?? - oğlum seni int. den download ettikk... xDé.

2. Aslı_m

Aslı_m Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha müthişşidiii yhaaa çok güldümm emepine sağlıkkkk hahaha özelliklede 122 in numarası neydi xD

3. eLit's

eLit's Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    :D begenmene sevindim cnm :D saol :D

4. frezyaa

frezyaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Osman sudan kafayı çıkarıp "BİRAZDAN ÖLÜMDE BULUŞUCAZ ALİ KAPTAAN !" dese, adama inme iner heralde.

Baba, şu kapıyı açamıyorum.' diyip babasına kapıyı açtıran kızdaki zeka hiçbirimizde yok gençler.Dağılın:D

teşekkürler

5. eLit's

eLit's Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    rica ederim cnm begendiysen ne mutlu bana ;D

6. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    7 yaşından beri Türkçe dersi görüp : ' Chooq Sefiore yhaa ' yazmak nasıl bir mallık?

Ayyy işte buna acayip uyuz oluyorum yaaa
    Evet nasıl bi mallık bu :D:D

Ortaya Karışık :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ortaya karışık

ortaya karışık

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ortaya Karışık

Ortaya Karışık

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. ortaya karışık:)

ortaya karışık:)

4. eLit's den ortaya karışık 2 :D

eLit's den ortaya karışık 2 :D

Bir zamanlar mandalinaları portakalın yavrusu sanardım. vay anasını.¦ ************* Biscolata reklamını ilk babamın yanında seyrettim. " Sinek Kaçıcak " uyarısıyla hayata geri döndüm. ¦ ************* Bir turist gelse ona önce "how are you?" derim, o "fine thanks and you?" derse de "thanks sit down."... derim.biz böyle öğrendik. ************* Onun...

Sayfayı Paylaş