gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Ortaya Karışık Olsun

Konu, 'Çöplük' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Ortaya Karışık Olsun

yine hoş resimler yakalamışsın bilgecim eline sağlık

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

ilk resim ve son resim acayip bişi valla emeğine sağlık canım

4. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Beğenmenize sevindim :) Ben de ilk resimle üçüncüyü çok beğenmiştim.

Ortaya Karışık Olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ortaya karışık

ortaya karışık

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ortaya Karışık

Ortaya Karışık

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. ortaya karışık:)

ortaya karışık:)

4. Ortaya Karışık :D

Ortaya Karışık :D

baba kapıyı açamıyorum türk versiyonu Ordan burdan topladım sizin için ben çok güldüm umarım sizde begenirsiniz :D Osman sudan kafayı çıkarıp "BİRAZDAN ÖLÜMDE BULUŞUCAZ ALİ KAPTAAN !" dese, adama inme iner heralde. Baba, şu kapıyı açamıyorum.' diyip babasına kapıyı açtıran kızdaki zeka hiçbirimizde yok gençler.Dağılın. Alexsandra (Hürrem) ve Caroline`den de anladigimiz üzere...

Sayfayı Paylaş