gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Örtmek/Örtünmek

Konu, 'Ö-P' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Bir şeyi örmek onu gizlemeye, Kendisinde hayır ve iyilik bulunan şeyleri örtmek bencilliğe ve cimriliğe, kölü ve çirkin şeyleri örtmek hayır ve iyiliğe; Elbise veya örtünmeye elverişli bir şeyle örtündüğünü görmek yaşama sevinci ve rızık talebindeki azim ve sebata, esenlik ve yüksek makamlara delalet eder.

Örtmek/Örtünmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Örtmek / örtünmek

Örtmek / örtünmek

: Bir şeyi örmek onu gizlemeye, Kendisinde hayır ve iyilik bulunan şeyleri örtmek bencilliğe ve cimriliğe, kölü ve çirkin şeyleri örtmek hayır ve iyiliğe; Elbise veya örtünmeye elverişli bir şeyle örtündüğünü görmek yaşama sevinci ve rızık talebindeki azim ve sebata, esenlik ve yüksek makamlara delalet eder.
  2. Örtünmek

Örtünmek

Rüyada insanin elbise v.s. gibi seylerle örtündügünü görmesi, rizik taleb etmedeki sevincine ve onun için hasil olacak yüksek makarna isarettir.
  3. rüyada baş örtmek nedirrrr??????? yorumlarmısınız lütfennnnnnnnnnnnnnn

rüyada baş örtmek nedirrrr??????? yorumlarmısınız lütfennnnnnnnnnnnnnn

rüyamda kalabalık arkadaş ortamında hazırlanıyoz ama neresi ne için ortayız çıkaramıyom şimdi neyse hazırlandık bende bi başörtüsü alıyorum diyorum ki verin bi bende takayım nasıl oluyo örtüyorum başımı sonra sevgilimi çağırıp ona nasıl oldu mustafa diyorum oda çok güzel olmuş çok yakışmış diyor çok hoşuna gidiyo yani sonra çıkıyoruz hep beraber dışarıya arkadaşlar başka yoldan ayrılıp...
  4. Gusül Abdesti Alırken Örtünmek mi gerekir

Gusül Abdesti Alırken Örtünmek mi gerekir

Merhaba arkadaşlar size bir sorum olacak acaba Gusül Abdesti Alırken Örtünmek mi gerekir dini konularda bilgi sahibi olan arkadaşlarım var ise bana bilgi versin.

Sayfayı Paylaş