gebe
  1. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Oruç Tutamayanlar Ne Kadar Para vermeli hesabı nasıl yapılıyor ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Misafir Melek tarafından paylaşıldı.

oruç tutamayanlar ne kadar para vermeli oruç tutamayanlar ne kadar para vermeli 2011 hamileyim ve oruc tutamayacagim malum fitreyi nasil hesaplamaliyim farki varmi?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Oruç Tutamayanlar Ne Kadar Para vermeli hesabı nasıl yapılıyor ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ramazan'da oruç tutamayanlar ne yaparlar?

Ramazan'da oruç tutamayanlar ne yaparlar?

oruç tutamayanlar ramazanda oruç tutamayanlar tutamama halleri parası oruc parasi Oruç tutmayacak kadar hasta olanlar, hastaya bakanlar, Ramazan ayında yolculuk yapanlar, gebe veya emzikli olanlar, aşırı yaşlılar ve düşkünler, aybaşı hali veya loğusalık halinde bulunan kadınlar Ramazan ayında oruç tutmazlar Bunlardan: a) Aybaşı hali veya loğusalık halinde olan kadınlar ile emzikli ve gebe olan...
  2. Oruç Tutamayanlar Ramazan'da Ne Kadar Fidye Verecek?

Oruç Tutamayanlar Ramazan'da Ne Kadar Fidye Verecek?

ramazan fidye ne kadar oruç fidyesi ne kadar 2011 oruç tutamayanlar yapmalı diyanet ramazan, oruç tutamayanlar, fidye hesabı, ne kadar fidye verilecek, nasıl hesaplanacak, ile ilgili bilgiler burada melekler Malum mübarek Ramazan ayı geldi çattı melekler..Hepimiz olanaklarımız doğrultusunda ibadetlerimizi yapmaya çalışacağız.Yalnız sağlık durumu buna el vermeyenlerimiz tutamadıkları...
  3. yeni facebook da hesap dondurma nasıl yapılıyor ?

yeni facebook da hesap dondurma nasıl yapılıyor ?

Kızlar facebookun yeni arayüzünde hesap dondurma istiyorum bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum bilgi verirseniz sevinirim.
  4. Kızlar Hamilelikte kilo alım hesabı nasıl yapılıyor bilen var mı

Kızlar Hamilelikte kilo alım hesabı nasıl yapılıyor bilen var mı

Kızlar 8 aylık hamileyim ve ben hamiş kalmadan önce 49 kilo idim. Bu hamilelikteki kilo alma şeysi nasıl yapılıyor ki misal ben şimdi toplamda 17 kilo almışım kızlar düşününsene onnnyedi kilooo peki şunu merak ediyorum. Toplamda kaç ile kaç kilo arasında kilo alınıyor. Bunun bir hesap cetveli vs varmı hani boya ve eskiloya göre orantısını arıyorum. Cevap verirseniz sevinirim.
  5. Facebook hesabını dondurmak nasıl yapılıyor 2012

Facebook hesabını dondurmak nasıl yapılıyor 2012

2012 facebook hesabını dondurma facebook hesabı nasıl dondurulur facede hesap dondurma 2012 Facebookta yeni düzenlemeden sonra hesabınızı nasıl donduracağınızı bilmiyorsanız hemen anlatalım. Anasayfanın hemen yanında bulunan küçük işarete tıklayıp "Hesap Ayarları" nı seçin, Açılan pencerede sol menüde "Güvenlik" bölümüne tıklayın. Sayfanın altında "Hesabını...

Sayfayı Paylaş