gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Oruca Ne Zaman ve Nasıl Niyet Edilir bilen var mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Oruca Ne Zaman ve Nasıl Niyet Edilir bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlarım varsa aranızda lütfen bana cevap versin. Oruca Ne Zaman ve Nasıl Niyet Edilir acaba ben doğru olanı mı biliyorum merak ettim:S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Oruca Ne Zaman ve Nasıl Niyet Edilir bilen var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk nedir nasıldır bilen var mı

Aşk nedir nasıldır bilen var mı

* Aşk, iyi geceler öpücüğünü uzun tutmaktır. Beklentidir. * Aşk, delicesine flört ederken yanındakinin hiçbir şey yapmama hakkını teslim etmektir. * Aşk, bir saygıdır, zaaflarınız olduğunu ortaya çıkarır. Kabullenmektir. * Aşk, şimdi zamanı değil diye beklemeyi bilmektir. Sabırdır. * Aşk, saçlarda başlayıp topuklarda biten bir gezintidir. Keşiftir. * Aşk, sevişelim demeden sevişmek,...
  2. Ramazan Ayında Oruç İçin Nasıl ve Ne Zaman Niyet Edilir ?

Ramazan Ayında Oruç İçin Nasıl ve Ne Zaman Niyet Edilir ?

Oruca Ne Zaman Niyet Edilir Oruca Niyet Ne Zaman ve Nasıl Edilir Ramazan ayının gelmesine 2 aydan az bir süre kala, şimdiden tüm ibadetlerimizin kabul olmasını Allah'tan diliyoruz melekler :) Bu yazı dizimizde bilmeyenler ve öğrenmek isteyenler için Ramazan ayı içinde tutulacak oruca ne zaman niyet edilir, nasıl niyet edilir bu soruların cevaplarını arayacağız .. :) Orucun sahih olması...
  3. 2012 oruç ve fitre fidyesi miktarı ne kadar bilen var mı

2012 oruç ve fitre fidyesi miktarı ne kadar bilen var mı

Arkadaşlar bu yıl fitreyi adam başına ne kadar veriyoruz 2012 oruç ve fitre fidyesi miktarı ne kadardır bu konuda bilginiz var ise lütfen bana 2012 oruç ve fitre fidyesi miktarı ne kadar yazın.
  4. Ne Zamana Kadar Niyet Edilir biliyor musunuz

Ne Zamana Kadar Niyet Edilir biliyor musunuz

kızlar oruca acaba Ne Zamana Kadar Niyet Edilir bu konuda yani dini konularda bilgisi olan arkadaşlarım varsa aranızda lütfen Ne Zamana Kadar Niyet Edilir bilgi versin bana
  5. Adak Orucunda Niyet Ne Zaman Yalıpır?

Adak Orucunda Niyet Ne Zaman Yalıpır?

adak orucu adak orucuna nasıl niyet edilir adak orucunun zamanı nedir Herhangi bir nedenle eğer oruç adayan bir kişi oruca ne zaman hangi vakitlerde niyet edilmelidir sorusuna cevaben sizlere gereken dini bilgileri paylaşıyoruz. İki türlü adak orucu vardır: 1- Muayyen [Vakti bilinen], 2- Gayri muayyen [Vakti bilinmeyen]. Muayyen [belli] bir günde, mesela Şaban ayının ilk perşembe günü...

Sayfayı Paylaş