gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Oruçlu iken yıkanılır mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Oruçluyken yıkanmak orucu bozar mı, tam boy apdesti almaktan bahsetmiyorum meleklerim sadece yıkanmaktan bahsediyorum. Konu hakkında bilgi lütfen.

2. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
Oruçlu iken yıkanılır mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oruçlu iken iğne yaptırmak orucu bozar mı

Oruçlu iken iğne yaptırmak orucu bozar mı

oruçluyken iğne yaptırılır mı yani oruçluyken iğne yaptırmak orucu bozar mı... Ya geçen gün diyanet bağzı oruçlu hallerde orucun bozulma olayına açıklık getirmişti. Şimdi yanlış duymadı isem oruçlu iken iğne yaptırmak orucu bozmuyormuş. Bununla ilgili bir duyumunuz bir bilginiz var mı.
  2. Oruçlu iken iğne yaptırmak

Oruçlu iken iğne yaptırmak

oruçluyken iğne yaptırmak, orucu bozarmı, hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler burada arkadaşlar Oruçlu iken orucu bozar mı bozma mı gibi soruların başında iğne yaptırmata geliyor Melek'lerim. Peki oruçlu iken iğne yaptırmak prucu bozar mı? Eskiden iğne vurmak diye bir şey olmadığı için bu konuda âyet, hadis ve eski müctehid sözü yoktur. İnsan vücuduna veya kafasına batan, böylece...
  3. Oruçlu İken Saç Boyanırmı?

Oruçlu İken Saç Boyanırmı?

orucu bozan şeyler orucu bozmayan şeyler saç boyatmak orucu bozarmı Ramazan ayın da oruç tutan kişilerin kafasını kurcalayan sorulardan biri olan oruçlu iken saç boyanırmı, oruçlu saçı boyatmak orucu bozarmı sorusuna yanıt olarak sizlere gereken bilgileri paylaşıyoruz. Kişinin bilerek yiyip içmesi, Orucu bozup kaza ve kefareti gerektiren şeyler.Oruçlu olduğunu bilerek yemek ve içmek.Oruçlu...
  4. Oruçlu İken Lazer Epilasyon Yaptırılır mı?

Oruçlu İken Lazer Epilasyon Yaptırılır mı?

oruç hakkında sorular oruçta lazer epilasyon yapılırmı niyetli iken lazer epilasyon yaptırmak Biz bayanların istenmeyen tüylerden kurtulmak için tercih ettiğimiz kalıcı yöntemlerin başında gelen lazer epilasyonu düzenli bir şekilde uygulatan bayanların oruç ayın da niyetli iken yaptırmanın caiz olup olmadığı merak konusu... Birçok kişinin merak ettiği oruçlu iken lazer epilasyon yaptırılırmı...
  5. Oruçlu İken Parfüm Sıkmak Orucu Bozar mı?

Oruçlu İken Parfüm Sıkmak Orucu Bozar mı?

orucu bozan şeyler orucu bozmayan şeyler orucu bozan ve bozmayan şeyler Ramazan ayı geldiğinde birçok kişinin kafasında merak ve vesvese uyandıran birtakım sorular vardır. Bu sorulardan biride oruçlu iken parfüm sırmaknın orucu bozup bozmayacağı yolundadır. Peki parfüm sürmek ve sıkmak orucu bozarmı? Ben mesela şahsen namaz kıldığım için genelde alkolsüz deoları tercih ediyorum. Sonuçta...

Sayfayı Paylaş