gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

oruçluyken baş ağrısı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

bu gün orucun birinci günü ve benim çok başım ağrıdı. iftarı zor ettim arkadaşlar. oruçluyken baş ağrısı neden oluyor ve ne apmak lazım, orucumu bozmadan baş ağrısını nasıl geçirebilirim?

2. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0
    Sevgili Misafirimiz,

Sorununzun cevabiyla ilgili Linkimiz asagida bilginize sunulmustir...

http://www.meleklermekani.com/ramaz...yken-bas-agrisi-cekmemek-icin.html#post723660

3. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    orucun ilk günleri sekerdende kaynaklaniyor
    sahurda 4-5 hurma yersen aksama kadar kan sekerini dengeliyor ve agrin olmuyor

oruçluyken baş ağrısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Baş ağrısı neden olur

Baş ağrısı neden olur

Baş ağrısı Kişinin tövbe idip hayırlı amel işlemesine; Evin, bölgenin ya da devlet yöneticisinin canını sıkacak bir durumun meydana gelmesine delalet eder.Birine yaranmaya çalışmak veya yalancı şahitlik yapmaktır. Birine yaranmaya çalışmak veya yalancı şahitlik yapmaktır. Rüyada basinin agndigim gören kimsenin tevbe ve istigfar edecegi a ne veya sadaka verecegine yahut hayirli bir amelde...
  2. Baş Ağrısı Nasıl Geçer - Baş Ağrısı Tedavisi

Baş Ağrısı Nasıl Geçer - Baş Ağrısı Tedavisi

baş ağrısı nasıl geçer gebelikte baş ağrısı nasıl geçer hamilelikte gebelikte tedavisi hamilelikte nedenleri Baş Ağrısı Nasıl Geçer - Baş Ağrısı Tedavisi Ağrısından Nasıl Kurtulunur: İlaçlar ve Baş Ağrısının Üstesinden Gelme :Burada baş ağrısı tedavisinde kullanılan farklı ilaç türleri hakkında bilgi bulabilir, baş ağrısı teşhisi ve tedavisinde kaydedilen son gelişmeler sayesinde ağrısız...
  3. Baş ağrısı ilaçlarına dikkaaatt!! (Rebound Baş Ağrısı)

Baş ağrısı ilaçlarına dikkaaatt!! (Rebound Baş Ağrısı)

Baş ağrısı birçok bayanın büyük problemidir.Bazen uyukusuzluk bazen yorgunluk,stres,iş,ev derken başta felaket ağrılarla burun buruna geliriz.Bunlara çözüm ararken kullanılan ilaçlar bakın başımıza ne gibi ağrılara neden oluyormuş.Okuyunca şaşırdım.:S:S Rebound baş ağrıları aşırı alınan baş ağrısı ilaçları nedeni ile ortaya çıkar. Ağrı kesiciler bazı durumlarda baş ağrılarını...
  4. Tansiyon baş ağrısı yaparmı

Tansiyon baş ağrısı yaparmı

tansiyon baş ağrısı yüksek tansiyon baş ağrısı yaparmı yaparmı düşüklüğü tansiyon baş ağrısı yaparmı Tansiyon hastalarını yakından ilgilendirecek bilgilere yer verdik bu yazımızda... Evet Melek'ler, tansiyon baş ağrısı yapar mı? Buyrun öğrenelim:) Uzmanlar yüksek tansiyonun baş ağrısı burun kanaması halsizlik nefes darlığı gibi rahatsızlıklara yol açtığının bilindiğini ancak...
  5. Sinüzit baş ağrısı yaparmı

Sinüzit baş ağrısı yaparmı

sinüzit baş ağrısı yaparmı sinüzit ağrısı kaç gün sürer baş ağrısına ne iyi gelir kaç gün sürer sinüzit baş ağrısı yaparmı, nasıl geçer, ne iyi gelir, kaç gün sürer, belirtileri, nasıl giderilir Bir sinüzit hastası oalrak biliyorum ki, sinüzit baş ağrısı yapar hemde ne şiddetli yapar Melek'ler. Allah şifasını versin diyor ve sizleri bilgilerle başbaşa bırakıyorum, buyrun Melek'ler. Beyin...

Sayfayı Paylaş