gebe
  1. oruçluyken denize girilirmi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında keyfine düşkün oruçlu tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar öncelikle hayırlı ramazanlar diliyorum. malum bu sene ramazan ayı en sıcak aya denk geldi ve bende hem tatilimi yapmak için, hemde oruçluyken serinlemek için denize girmek istiyorum. sizce oruçluyken denize girilirmi?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

oruçluyken denize girilirmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. oruçluyken abdest

oruçluyken abdest

oruçluyken abdest arkadaşlar oruçluyken nasıl abdest alacaz. normal abdeste ki gibi ağzımızı suyla çalkalayacaz mı? oruçluyken abdest nasıl alınır. bilen varsa cevaplarsa sevinirim, oda sevinsin çünkü sevaba girer:)
  2. oruçluyken rüyalanmak

oruçluyken rüyalanmak

oruçluyken rüyalanmak arkadaşlar ben bu gün öğlen uyuyayım vakit geçsin dedim ama terbiyesiz rüyalar gördüm orucum bozulmuşmudur.gerçi hiçbir ılaklık falan oladıama ben genede gusulş abdesti aldım.bu konuyla ilgili bilgi verirseniz sevinirim.
  3. Adet Döneminde Denize Girilirmi haydi gelin bilgi edinelim

Adet Döneminde Denize Girilirmi haydi gelin bilgi edinelim

Adet döneminde denize nasıl girilir Adet döneminde denize girmek Bu yaz sıcaklarının en güzel yanı denize girmek, güneşlenmek ve bol bol gezinmek. Lakin biz kadınlar için bazı dönemlerde deniz yasak gibi görünüyor. Hangi dönemler mi; tabi ki adet dönemleri... Peki adet dönemide denize girilir mi onu da bu yazımızda öğreniyoruz Melek'ler:) Adet sancıları nasıl geçer diyorsanız lütfen adet...
  4. Adetliyken ilişkiye girilirmi?

Adetliyken ilişkiye girilirmi?

adetliyken ilişkiye girmek sakıncalımııdr,adetliyken ilişkinin sakıncaları,adetliyken ilişkiye girdim hamile kalırmıyım,adetliyken birliktelik hakkında bilgiler Kadınlarda adet kanaması kadın rahmi içindeki bebeğin yapıştığı ve beslenmesi için gerekli koşulları sağlayan özel bir dokunun kanayarak dökülmesi ile olur. Bu doku gebeliğin oluşmadığı her ay bir dahaki yumurtlamaya yeniden...
  5. Hamileliğin son ayında ilişkiye girilirmi?

Hamileliğin son ayında ilişkiye girilirmi?

hamilelikte ilişki,hamilelikte ilişki sakıncalımıdır,hamileliğin son ayında ilişkinin zararları,hamilelikte ilişki hakkında bilgiler hamilelikte son ay cinsel ilişkiye girilir mi, hamilelikte cinsel ilişki ne şekilde ve ne sıklıkta olmalıdır tarzı soruları yanıtlayacak. Eğer hamileliğiniz normal seyrinde ilerliyorsa yani bu durum bir hekim onaylı ise çiftler istediği sıklıklarda cinsel...

Sayfayı Paylaş