gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Oruçluyken diş fırçalanır mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

oruçluyken diş fırçalanır mı oruçken diş fırçalanır mı Hayırlı ramazanlar melekler:) ben bişey merak ettim, ağzımız kokuyor ya bunun için diş fırçalayabilirmiyiz. yani oruçluyken diş fırçalanır mı?
    şimdiden cevap için tşkler meleklermekani.com :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Oruçluyken diş fırçalanır mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. diş fırçalama tekniği, dişler nasıl fırçalanır

diş fırçalama tekniği, dişler nasıl fırçalanır

dişler nasıl fırçalanır diş nasıl fırçalanır diş fırçalama tekniği video video doğru fırçalama Dişlerimizi korumanın en etkili yolu düzenli olarak fırçalamaktır. Diş fırçalamanın ilk adımı doğru fırça seçimidir. En uygun fırça naylon ve orta sertlikteki fırçalardır. Ağız içinde kolay hareket ettirilmesi ve arka dişlere rahat ulaşabilme açısından fırçanın kafasının fazla büyük olmaması tercih...
  2. En Doğru Şekilde Diş Nasıl Fırçalanır

En Doğru Şekilde Diş Nasıl Fırçalanır

Öncelikle fırça 45 derecelik bir açıyla dişe yaklaştırılmalı ve dişin eni doğrultusunda ileri-geri hareketlerle fırçalanmalıdır. En son dişetinden aşağıya doğru bir süpürme hareketiyle işlem tamamlanır. Dişlerin iç yüzeyleri , özellikle ön bölgeler dar olduğundan fırça dik olarak sokularak fırçalanmalıdır. Unutulmamalıdır ki, bakteri plağı ve yiyecek artıklarının yoğun olduğu dişlerin arka...
  3. Oruçlu iken yıkanılır mı

Oruçlu iken yıkanılır mı

Oruçluyken yıkanmak orucu bozar mı, tam boy apdesti almaktan bahsetmiyorum meleklerim sadece yıkanmaktan bahsediyorum. Konu hakkında bilgi lütfen.
  4. Oruçluyken diş fırçalanır mı bu mekruh mudur ?

Oruçluyken diş fırçalanır mı bu mekruh mudur ?

Oruçlu iken de dişimi fırçalıyorum bana göre bir sorun yok gibi olsada geçen arkadaşım oruçlu iken diş fırçalanır mı ya dedi. Ne bilim içimde bi şey kaldı acaba bununla ilgili bir bilgi var mı teşekkür ediyorum.
  5. Oruçluyken Dişler Fırçalanabilir mi?

Oruçluyken Dişler Fırçalanabilir mi?

oruçluyken diş fırçalamak, oruç tutarken diş fırçalanırmı, oruç tutarken Sevgili melekler, her Ramazan öncesi sorulan bazı sorular vardır. Bunlardan birisi de oruçluyken diş fırçalamanın orucu bozup bozmadığıdır. Bilmeyenler ve öğrenmek isteyenler için tekrarlıyoruz diş fırçalamak orucu bozmaz. İşte detaylar... Oruç tutarken dişler fırçalanabilir mi? İftar ve sahur yemeklerinden...

Sayfayı Paylaş