gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

oruçluyken dua etmek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

oruçluyken dua etmek arkadaşalr oruçluyken hangi duaları etmeliyiz, oruçluyken edilen dualar daha çok mu kabul olur acaba. ben çok merak ediyorum oruç ayında edilecek özel bi dua varmı acaba. varsa bana cevap verirseniz okuduğum her duada sizde hayıra girersiniz inş:) şimdiden tşkler melekler:)

2. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Sevgili Misafirimiz,

Sorunuzun cevabiyla ilgili linklerimiz asagida mevcuttur,

Iyi gunler dileriz...

http://www.meleklermekani.com/ramaz...yinda-edilmesi-gereken-dualar.html#post723673

http://www.meleklermekani.com/ramaz...a-edilmesi-gereken-dualar-2-a.html#post723677

oruçluyken dua etmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Peygamber hakkı için dua etmek

Peygamber hakkı için dua etmek

Sual: Peygamber hürmetine veya Peygamber hakkı için diye dua etmek caiz midir? CEVAP Elbette caizdir. Çünkü Kur’an-ı kerimde mealen buyuruluyor ki: (Üzerimize hak oldu ki, müminlere yardım ederiz.) [Rum 47] (Allahü teâlâ kullarına merhamet etmeyi kendisine lazım kıldı.) [Enam 12] Muteber kitaplarda buyuruluyor ki: Bu âyet-i kerimeler merhamet ve ihsan ederek, sevdiklerine haklar verdiğini...
  2. dua etmek

dua etmek

Rüyada dua etmek, duasinin kabul olmasina, hidayet, rizik ve büyük adamlar yaninda övülmeye isarettir. Dua ettigini gören kimsenin, itaatkar olacagina isarettir. Rüyada edilen dua, uyanikliktaki ibadet yahut rüya sahibinin kilacagi nai mazdir. Rüyada dua, maksada kavusmaya ve çocuga isarettir. Eger dua siddetli istekle ve bagirarak olursa, musibetlere veyahut fitneler eger dua yüksek sesle...
  3. dua etmek ve duaların kabulü

dua etmek ve duaların kabulü

işe alınma duası rahatlama duası rahatlama duasi hayırlı haber almak için dua birinden haber almak için dua (..Duanız olmasa Rabbim size ne diye değer versin. Siz yalanladınız. Öyle ise azap yakanızı bırakmayacak..) (FURKAN SURESİ 77. AYET) KUR'AN-I KERİM ayetlerinde pek çok kere, ALLAH’a gönülden teslim olan kullar olarak dua etmek ve ALLAH’ın yüceliğini ifade etmek emredilmiştir. Dua...
  4. Yatmadan önce dua etmek

Yatmadan önce dua etmek

Yatmadan önce dua etmek Kızlar sizde yatmadan önce dsua ediyormusunuz ben dua etmeden yatamıyorumn.
  5. Dileklerin Kabulu İçin Nasıl Dua Etmek Gerekir ?

Dileklerin Kabulu İçin Nasıl Dua Etmek Gerekir ?

Bu konu; dileklerin kabulu için hangi dua hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, biz kullar olarak, sürekli Allah'tan yardım bekler, Allah'tan dileklerimizin kabulu için niyaz ederiz. Sabır ve tevekkülle içten bir şekilde edilen her dua Allah'ın izniyle kabul olur. Ancak tabi ki dua etmenin de bir adabı vardır. Bu sayfamızda sizlere dileklerin kabulu için nasıl dua edileceği...

Sayfayı Paylaş