gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Oruçluyken Makyaj Yapılırmı?

Konu, 'Ramazan özel bölüm' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

oruçluyken makyaj yapılırmı oruçluyken makyaj yapılır mı ramazanda ruj sürülürmü Ramazanda bayanların en merak ettiği sorulardan biri makyaj yapmak orucu bozar mı? İşte cevabı :tik:
    Oruçluyken makyaj yapmak orucu bozmaz.

Oruçluyken dudağa sürülen ruj orucu bozmamakla beraber rujun emilmesi, tadına varılması mekruhtur. Orucun anlam ve gayesi göz önünde tutulduğunda oruçluyken ruj sürmemek orucun sıhhati açısından yerinde bir harekettir.

2. Münzevi

Münzevi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Sürmeyiversinler ruju Pasikam. Ne üdüğü belirsiz kimyasal bir maddeyi ağzımıza burnumuza sürünce noluyor? Kendi rengi neyse o işte. Ondan sonra da aman rujum gitmiş mi, yok bir yere bulaşmış mı... Sert mi çıktım ne : ) Afedersiniz. Teşekkürler Pasikam...

Oruçluyken Makyaj Yapılırmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. oruçluyken ağda yapılırmı

oruçluyken ağda yapılırmı

oruçluyken ağda yapılırmı oruçluyken epilasyon yapılırmı epilasyon yapılır mı oruçken ağda oruclu iken melekler yüzünü aldırmam lazım. yarında kuaförümde ağda randevum vardı. her ayın 2 de ağdaya giderim. bu ay ramazan ayı. acaba oruçluyken ağda yapılırmı? oruçluyken ağda yaptırmak orucu bozarmı?
  2. oruçluyken rüyalanmak

oruçluyken rüyalanmak

oruçluyken rüyalanmak arkadaşlar ben bu gün öğlen uyuyayım vakit geçsin dedim ama terbiyesiz rüyalar gördüm orucum bozulmuşmudur.gerçi hiçbir ılaklık falan oladıama ben genede gusulş abdesti aldım.bu konuyla ilgili bilgi verirseniz sevinirim.
  3. Oruçluyken oje sürülür mü makyaj yapılır mı?

Oruçluyken oje sürülür mü makyaj yapılır mı?

Selam hanımlar, benim bir sorum olacak acaba oruçluyken oje sürülür mü? çünkü ben genelde oje sürüyorum tırnaklarım genelde ojelidir ve bir de makyaj yapıyorum orucum sayılmaz mı?
  4. evde karın kası yapılırmı

evde karın kası yapılırmı

Arkadaşlar ben evde karın kası yapmak istiyorum ama bu mümkün mü,yoksa illa spor salonuna mı gitmem gerekiyor?
  5. Hamilelikte diyet yapılırmı?

Hamilelikte diyet yapılırmı?

gebelikte diyet yapmak zararlımıdır,hamilelikte diyet yapmak sakıncalımıdır,gebelikte sağlıklı beslenme,hamilelikte sağlıklı beslenme,gebelikte kontrollü kilo verme hakında bilgiler Önerilen günlük miktarlar erişkinlere uygulansın diye değil toplum ve grupların ihtiyaçları belirlensin diye verilmiştir çünkü bireylerin gereksinimleri kişiden kişiye büyük değişkenlik göstermektedir. Belli...

Sayfayı Paylaş