Oruçluyken oje sürülür mü makyaj yapılır mı? | Melekler Mekanı FORUM - 28 Ağustos 2016

Oruçluyken oje sürülür mü makyaj yapılır mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Selam hanımlar, benim bir sorum olacak acaba oruçluyken oje sürülür mü? çünkü ben genelde oje sürüyorum tırnaklarım genelde ojelidir ve bir de makyaj yapıyorum orucum sayılmaz mı?

Oruçluyken oje sürülür mü makyaj yapılır mı? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Oje nasıl sürülür

oje nasıl sürülür beyaz oje nasıl sürülür güzel çatlayan çatlayan video Oje Sürüş Teknikleri Bazı kadınlar oje sürmenin çok zahmetli bir iş olduğunu düşünür. Ancak bazı püf noktalarına dikkat ederek, oje sürmeyi eğlenceli ve kolay bir işe dönüştürebilirsiniz. *Oje sürmek için mümkün olduğu kadar açık renkleri tercih edin. Çünkü koyu renkler, sürülme hatalarını daha çok...
  2. Oje Nasıl Sürülür?

düzgün oje nasıl sürülür oje, nasıl sürülür, incelikleri, dikkat edilmesi gerekenler, ipuçları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Herkes oje sürmeyi bir türlü beceremez.Oysa biraz el becerisi varsa bazı noktalara dikkat edilerek çok kolay bir şekilde sürülebilir. Renk seçimini tırnaklarınızın şekline göre yapmalısınız. Kısa ve Köşeli tırnaklar için koyu renkler, uzun...
  3. Regl Döneminde Oje Sürülür Mü acaba?

Selam kızlar ben regl olurken o dönem içersinde oje sürüyorum ojeleri çok seviyorum ama normalde sürmüyorum acaba Regl Döneminde Oje Sürülür Mü ne dersiniz bu konuda?
  4. Oruçluyken Oje Sürmek Günah mıdır?

orucu bozan haller oruçluyken oje sürmek oruçluyken öje sürmek günah mı Sevgili melekler, belki bir kısmınız böyle de soru olur mu diye düşünebilirsiniz ancak bu sorulara kafası takılanlar da var. Ve biz de kafalardaki tüm sorulara cevap vermek amacıyla oruçluyken oje sürmek hakkında bilgi vermek istiyoruz... Oje sürmek yada makyaj yapmak dinimizce günah değildir. Çünkü Allah...
  5. Çatlayan Oje Nasıl Sürülür?

çatlayan oje, çatlayan oje sürülüşü, çatlayan oje nasıl kullanılır Sevgili melekler, tırnaklarda değişik bir moda olan çatlayan ojelşerin nasıl kullanılacağı konusunda belişrsizlik yaşayanlara ve merak edenlere, bu ojelerin nasıl sürüleceği, kullanılacağı konusunda bilgi vermek istiyoruz. Önce çatlayan ojenizle kombinlemek istediğiniz renkte ojeyi tırnaklarınıza sürün. Üstüne gayet...

Sayfayı Paylaş