gebe
  1. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0

oructa halsizlik

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında PİNKİ tarafından paylaşıldı.

selam meleklerim, oructa ögleden sonra halsizlik oluyor bende düsünemiyorum artik, isde zorlanmaya basliyorum

bana ne tafsiye edersiniz? ne iyi gelir bana?

hayirli ramazanlar meleklerim
    :davul:

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    sevgili pinki buyrun aradığınız sorunun cevabı
    BURAYA tıklayınız

oructa halsizlik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orucu

Orucu

Rüyanizda örgü yapan bir kimseyi görmeniz, veya toplu olarak örgü yapilan bir imalathaneyi gezmeniz, hayirli bir is için araci olmaniza isarettir.
  2. Halsizliği önleyen bitkisel reçeteler

Halsizliği önleyen bitkisel reçeteler

vücut halsizliği vücut halsizliğine ne iyi gelir vucuttaki halsizlik vücuttaki halsizlik vücutta Bazen mevsim ve havalardan yada ruh halimizden dolayı hepimizde bir halsizlik hissi oluşabilir bu bazen gelip geçici olduğu gibi bazende altında ciddi sağlık problemleri yatan hastalıkların habercisi olabilir Bitkisel yöntemlerle halsizliğinize çare bulabilirsiniz.Yönteme gelince şimdi detaylı...
  3. Gebelikte Halsizlik

Gebelikte Halsizlik

Sevgili meleklerim hamileliğin özellikle ilk dönemlerinde halsizlik sorunu yaşayabilirsiniz.Bu konuda biraz araştırma yaptım,buyurun hamişlerim. Gebelikte Halsizlik Erken gebelikte birçok gebe halsizlik ve şiddetli uyku halinden şikayetçidir.Genellikle 4. ayda düzelen bu durum muhtemelen gebelikte artan progesteron hormonuna bağlıdır. Bazı gebelerde özellikle gebeliğin erken döneminden...
  4. Yorgunluk ve halsizliğin sebebi

Yorgunluk ve halsizliğin sebebi

halsizlik, yorgunluk, demir eksikligi, tüketim, hastalik, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Yorgunluk ve halsizliğin sebebi Demir eksikliği ülkemizde sık rastlanan bir sağlık sorun. Yaklaşık her 100 kişiden 40`ında bu soruna rastlanıyor. Demir eksikliğine bağlı olarak kansızlık gelişiyor. Kansızlık ise pek çok yeni...
  5. Halsizliğe iyi gelen besinler

Halsizliğe iyi gelen besinler

Halsizlik, ruhsal veya fiziksel yorgunluk ile karakterize düşük enerji halidir. Uyku bozuklukları, uzun süreli stres veya grip gibi hastalıklarda dahil olmak üzere halsizliğin pek çok farklı nedeni olabilir. Gün boyu tükettiğimiz gıdalar vücudumuz tarafından işlenerek günlük faaliyetlerin yerine getirilebilmesi için gereken enerjiye dönüştürülür. Yetersiz beslenme ise bu enerjinin tam olarak...

Sayfayı Paylaş