gebe
  1. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Örümcek işi şal yada örümcek tekniği nasıl örülür videolu anlatımı

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında Mirmiga tarafından paylaşıldı.

şal nasıl örülür örümcek şal nasıl örülür örümcek yapılır örgü modeli yapılır Örümcek işi şal yapımı ile ilgili bulduğum iki video var arkadaşlarım onları sizlerle paylaşmak istedim.
    VİDEO 1

VİDEO 2

2. bilyana

bilyana Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    önümüz kış denemek lazım

3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Örümcek işi şal yada örümcek tekniği nasıl örülür videolu anlatımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dantel nasıl örülür örnekleri ile videolu anlatım

Dantel nasıl örülür örnekleri ile videolu anlatım

lif nasıl örülür dantel nasıl örülür dantel nasil lif video anlatımlı http://www.youtube.com/watch?v=hTcYzlxDqqg&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Egoznuru%2Einfo%2Fdantel%2Dvideolu%2Danlat305m%2Da116%2Ehtml
  2. ÖrÜmcek Şal

ÖrÜmcek Şal

örümcek nasıl yapılır örümcek şal nasıl örülür örgü yapılır şal ÖrÜmcek Şal 1. İstenilen genişliğe göre zincir çekilir. 2. Sona gelince ilmek tığ yardımıyla uzatılır. 3. Elinize doladığınız ipten uzatılan ilmek kadar bir pay bırakılıp daha önce uzatılan ilmeğin içinden geçirilir. Aynı uzunlukta olmaları gerekir iplerin. Kaymaması için dibinden değil ucundan sol baş parmakla tutulur. 4. Yine...
  3. Örümcek örneğinden şal modeli

Örümcek örneğinden şal modeli

örümcek şal yapımı üçgen örümcek şal yapımı örümcekli modelleri örümcekli modeli yapılışı
  4. Ebruli Örümcek Şal Yapılışı

Ebruli Örümcek Şal Yapılışı

örümcek şal örneği örümcek şal nasıl yapılır örmümcek şal yapılışı Kısa mesafelerde hemen üstümüze aldığımız ya da mantomuzun kabanımızın üstüne attığımız pek çok modelde yapılmış harika şal örnekleri var melekler :) İşte bunlardan birisi örümcek şal örneğini sizlerle paylaşıyoruz.. :) Malzeme: Moher Speclal Ebruli Renk No: 80472 (2 yumak) Tığ No: 4.5 Örgü Şekli: Fıstık, sık...

Sayfayı Paylaş