gebe
  1. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Örümcek Yaklaşıyor mu dersiniz Çok garip. :)

Konu, 'Zeka Soruları' kısmında BİTTERİM tarafından paylaşıldı.

merhaba meleklerim uzun zamandır paylaşım yapmıyodum siteyede pek giremiyorum inş bundan sonra sık girmeye çalışıcam:) tanıyan tanımayan herkesi kocaman öpüyorum :kiss:
    Örümcek yaklaşıyor mu uzaklaşıyor mu ne dersiniz? :S

2. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

sabit ulen bu örümcek,renklerden efektlerden öle görünüyo ulen adamı hasta etmeyin...:D:D:D
    bitterim bende seni öpüyorum..............................

3. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Yaww bende benimkindeki gibi korkunc birsey cikicak diye ellerim yüzümü örtdüm parmak arasinda bakiyorum :D :D:D hahahaha cok arizayim

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    çikom şaşı ettin gı beni :kiss:

5. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bende tekrar sizi öpüyorum canlarım benim:kiss: kız şulem şaşı olma sonra seni kimse almaz:D:D fındığım ende hata olma kuzum k.i.b:D:D boş veeer:D

6. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Vallahi gözlerimi ağrıttı ya resim sihap beyaz diye beynimizin bir lobunda yaklaşıyor gibi göstertsede aslında bu ömürcekte Ramiz Dayının Melekler :D:D

Ramiz dayı'nın örümceee :puha:

Mesele örümceğin yaklaşmasında değil yiğeeen
    Mesele, sizin örümceği yaklaşıyor gibi görmenizde :D:D

Dimi memati :) La dizilerde karıştı :puha: :D:D

7. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bekledim, bekledim örümcek bir türlü gelmedi, ayol bu örümcek abiyi kim yapıştırdı buraya :D:D
    Ata Demirer'inde dediği gibi, bir daha ağ örmeyecek, Melek'lerime yaklaşmıyacaksın, onlara çorap örecek, kazak örecek, yarında SüperMan'i alıp bana geleceksin. Haydi şimdi gitüleyn!!! hahaha

8. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Örümcek şokta ,hiç kımıldamıyor..:laugh: Her an ezilebilir...

9. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    çok laf etmişsiniz zavallı hayvana dondu kaldı:Dhahaha

10. okan misafir

okan misafir Forum Okuru

dsas

sadece siyah beyaz olduğu için slayt yapılmıs gibi ama sadece 2 ayagı oynuyo

11. Tuana3

Tuana3 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende yaklasiyor diyecektim ama resme uzun süre bakilirsa aslinda oldugu yerde duruyor bu örümcek

12. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    hiçte bilem o örümcek k.çını bilem kımıldtmıo durduğu yerde dururo tembel o tembel ısıklardan öle oluyo hem tamammı :):) h g ozmn canım yenıden :)

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

leeyu

ne yaklaşıyor ne uzaklaşıyo sabit duruyo yani ama güzelmiş haa...

Örümcek Yaklaşıyor mu dersiniz Çok garip. :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok garip

çok garip

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. hala çok derdin olduğunu mu düşünüyorsun?

hala çok derdin olduğunu mu düşünüyorsun?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Çok mu pimpirikli bir anneyim dersiniz?

Çok mu pimpirikli bir anneyim dersiniz?

Düzenli olmak, tv izleme kısıntısı, aburcubur kısıntısı hatta yasakları.Bazen çocuğumu çok sıktığımı düşünmüyor değilim ama herşey onun sağlığı için. Yoksa çok mu pimpirikliyim ?:(
  4. Çok Garip Ama..

Çok Garip Ama..

Garip gelebilir ama son 2 haftadır nolduysa aklımdan ne gecse gerceklesiyor. Bir sürü olay oldu ve bu olayların hepsi aklımdan en fazla 1 gün önceden gecmisti. Birkac örnek vereyim: Hava süper sıcaklıktaydı. Cok sıcaktı ve simdi yagmur 1 damlada olsa yagsa? dedim ve birkac dk sonra elime 1 damla yagmur düştü. Ama sadece bir damla. Sonra arabadayken karsıma bi akraba cıksa? diye düsündüm ve...
  5. Çok Garip Tesadüfler!

Çok Garip Tesadüfler!

garip ama gerçek çok garip tesadüfler ilginç tesadüfler Sevgili melekler, hayat garip tesadüflerle dolu ve pek çoğumuz hayatın bu ilginç yanlarını zaman zaman yaşıyoruz. Bu tesadüfler bazen güzel olaylarla sonuçlanabildiği gibi bazen de bir lanet gibi ortaya çıkıyor. İşte nette gezerken rastladığım ve ünlü isimlerin de nasibini aldığı en garip 10 tesadüf... 1 - Gazeteci-Yazar Morgan...

Sayfayı Paylaş