gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Oryantal Asena " Servet Sadece ARkadaşım "

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

oryantal asena kaç yaşında asena kaç yaşında kac yasinda dansöz doğumlu Hep böyle olur zaten, birileri gündemde kalabilmek için veya gündeme girebilmek için mutlaka haber olmalıdır. İşte sözlü olarak yakında albüm çıkartacak olan Türkiye'nin medar-ı iftaharı güzide kadın, van tu tiri foroo ne demiş bakalım haberine :D
    ÇOK YAKINDA SAZLI SÖZLÜ BİR ALBÜM ÇIKARACAK OLAN ÜNLÜ ORYANTAL ASENA, HAFTA SONU’NA KONUŞTU.

Yıllar önce sahneye adımını attığında tüm rakiplerini adeta elinin tersiyle bir kenara iten Asena, o zamandan bu zamana oryantal dansa farklı bir boyut getirmeyi başardı. O kıvırdıkça herkes ekran başına kilitlendi. Şöhreti arttıkça, ona hayran erkeklerin de sayısı arttı. Gün geldi aşkları dansının önüne geçti. Bir süredir sessiz sedasız ve de aşksız hayatına devam eden Asena, yepyeni ve çok daha iddialı dönmeye hazırlanıyor. Çok yakında sazlı sözlü bir albüm çıkaracak olan ünlü oryantal Asena, Hafta Sonu’na özel fotoğraflarıyla da çok ses getirecek.

-Servet ile aralarında bir aşk olmadığını söyleyen Asena 'Her gün evlendiriyorlar beni. Mesela bir ara Servet takıldı dillere. Servet'i tanıyorum, arkadaşımdır.Bazen buluşur kahve içeriz . Ama Servet benim değil.Ne obenim, ne de ben onun sevgili portresiyiz. İnsanın hiç mi arkadaşı olmasın? Şimdi benim ünlü bir doktor arkadaşım olmasın mı?İnsanın futbolcu da arkadaşı olacak, doktor da , avukat da. Sevgilim olsa koluma takıp 'bu benim sevgilim ' derim.

Oryantal Asena " Servet Sadece ARkadaşım " konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duygu Asena

Duygu Asena

19 Nisan 1946'da İstanbul'da doğdu. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi'nde pedagoji okudu. İki yıl pedagog olarak çalıştı. 1972 yılında Hürriyet Gazetesi'nde gazeteciliğe başladı. Kelebek Gazetesi'nde köşe yazarlığı, muhabirlik yaptı. Ayrıntılı Haber Gazetesi'nde muhabirlik yaptı. 1976-78 yılları arasında Man Ajans'ta metin yazarlığı görevinde bulundu. 1978'de Gelişim Yayınları'na...
  2. Oryantal Didem

Oryantal Didem

oryantal didem resimleri oryantal didem nasıl öğrenilir fotoları dansöz ayak
  3. Asena podyumda

Asena podyumda

EVLİLİK DÜNYASI ‘09 EVLİLİK HAZIRLIKLARI FUARI KAPSAMINDA ÖNCEKİ GÜN DÜZENLENEN ESİN ARICAN DEFİLESİNDE, ÜNLÜ ORYANTAL ASENA DA PODYUMA ÇIKTI... Defile sonrası basının sorularını yanıtlayan Asena, “Upuzun duvağı olan kocaman bir gelinlik hayal ediyorum. Asla havuz başında evlenmem. Çünkü havuz başında yapılan düğünlerde çok dans ettim ve her seferinde saçım başım birbirine girdi” dedi...
  4. Dekorasyonda oryantal kumaşlar

Dekorasyonda oryantal kumaşlar

ŞİMDİ DİYECEKSİNİZ NASIL OLUYOR ORYANTAL KUMAŞ :) FARKLI RENKLERİN BULUŞMASIYLA ORTAYA ÇIKAN HEM BİRAZ ESKİYİ YANSITIP HEMDE RENKLİ CIVILTILI BİR HAVA VEREN KUMAŞLAR OLUYOR :) BU KUMAŞLARLA KAPLANMIŞ BİRKAÇ EV EŞYASINI SİZLERE SUNMAK İSTİYORUM TEK RENKLERDEN SIYRILALIM BİRAZ
  5. Asena kimdir

Asena kimdir

asene kimdir oryantal asena kimdir asena oryantal biyografi nereli asena kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, kısaca hayatı hakkında merak ettiğiniz herşey burada arkadaşlar. Asena, son dönemlerde Sorvivor'la hayatının sükseni yaptı diyebiliriz Melek'ler:) Az önce Nihat Doğan'ın hayatını paylaştık sizlerle, Asena'sız olmaz dedik ve onuda paylaşalım istedik. Asena / Oryantel...

Sayfayı Paylaş