gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Oryantal dans nerede nasıl öğrenilebilir

Konu, 'Dans Kursları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

oryantal öğreniyorum oryantal nasıl öğrenilir dans kursu dans dersleri öğreten videolar 1. Oryantal dans ile zayıflamak mümkün mü?
    2.
    Oryantal dans nerede öğrenilebilir?
    3.
    Dans yeteneği olmayanlar oryantal yapabilir mi?
    4.
    Oryantal dans ne tür müzikler eşliğinde yapılabilir?
    5.
    Oryantal nasıl bir dans türüdür?
    6.
    Oryantal kıyafetinin özellikleri nelerdir?

[uzmantv]dTPrPrSNtUO[/uzmantv]

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

sanmam
    ben sanmıyorum eğer ki öyle olsaydı ünlü oryantaller hep fit ve incecik olurdu :) ama gördüğünüz gibi bazı oryantel hatunların göbeği bi sağa bi sola ordan buraya sallanıyor ve kalçaları göbekleri vıcık vıcık yağ gibi görünüyor. bu benim düşüncem tabi, belkide zayıflatıyordur o benim bahsettiğim oryanteller çok yedikleri için kilolulardır :) yinede tşkler meleklermekani sitesi, sizde maşallah yok yok valla :D

Oryantal dans nerede nasıl öğrenilebilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oriental (Oryantal) Dans ve Özellikleri...

Oriental (Oryantal) Dans ve Özellikleri...

Oryantal dansı belki de dünyanın bilinen en eski danslarının başında gelir. Oryantal dansı çok değişik coğrafi bölgelerde ve bölge özelliklerine uygun değişik formlarda yapılır. Dansın dünya'da bilinen genel adı "Belly Dance" iken, Mısır'da "Raks Sharki", Fransa'da "dance du ventre" (göbek dansı demektir), Yunanistan'da " Cifte telli", Ortadoğu...
  2. EceLiN'e özel (Oriental (Oryantal) Dans ve Özellikleri)

EceLiN'e özel (Oriental (Oryantal) Dans ve Özellikleri)

oryantal nasıl öğrenilir mezdeke ile zayıflama mezdeke figürleri oryantal dans figürleri dans Oryantal dansı belki de dünyanın bilinen en eski danslarının başında gelir. Oryantal dansı çok değişik coğrafi bölgelerde ve bölge özelliklerine uygun değişik formlarda yapılır. Dansın dünya'da bilinen genel adı "Belly Dance" iken, Mısır'da "Raks Sharki", Fransa'da "dance...
  3. Break dans nereden öğrenilir

Break dans nereden öğrenilir

break dans nasıl öğrenilir break dance nasıl öğrenilir michael jackson dansı hiphop hip hop 1. Break dans nerede öğrenilir? 2. Kimler break dans yapabilir? 3. Break dans nasıl bir danstır? 4. Break dans hangi müzikler eşliğinde yapılabilir? 5. Michael Jackson'ın yaptığı dans break dans sayılır mı? 6. Break dans öğrenirken sakatlanabilir miyiz? 7. Hangi ünlüler break dans yapıyor? 8. Break dans...
  4. Nasıl Dans Edilir

Nasıl Dans Edilir

Nasıl Dans Edilir kızlar bana dans etmek konusunda tekniki bilgiler verirseniz çok sevinirim.
  5. nasıl püsküllü dans elbise si bulabilirim

nasıl püsküllü dans elbise si bulabilirim

Arkadaşlar nasıl püsküllü dans elbise si bulabilirim

Sayfayı Paylaş