gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Oryantal tanyeli yaşadıklarına inanamıyorum dedi.

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

tanyeli biyografi tanyeli biyografisi oryantal didem biyografi tanyelinin hayatı dansöz didem ÜCRETİ NAKİT OLARAK ÖDEMİŞTİM!

ORYANTAL TANYELİ, GEÇEN YIL ACARKENT'TE SATIN ALDIĞI TRİPLEKS VİLLASININ PEYZAJ BORCUNU ÖDEMEDİĞİ İDDİALARINA TEPKİ GÖSTERDİ. YUNANİSTAN TATİLİ DÖNÜŞÜ ÖĞRENDİĞİ KONUYLA İLGİLİ 'YAŞADIKLARINA İNANAMIYORUM' DEDİ.

'Bu evi aldığımda arkadaşım dediğim Alex ve Jambert'e mimarlık işini verdim. Evin peyzajı ve yapılması gereken bütün eksikleriyle ilgili her şeyin parasını nakit olarak ödedim. Peyzaj ile anlaşmayı da mimar yaptı; ben de ödemeyi ona yaptım. Mimar ortadan kaybolup, evle ilgili maddi ve manevi kazık yediğimi anlayınca çok üzüldüm.'

Kendisinden davacı olan peyzajcıyla ilgisi olmadığını belirten Tanyeli, şöyle konuştu: 'Ödediğim bir parayı neden yine ödeyeyim? Hakkımı kimseye yedirmeyeceğim. Öyle bilirkişi raporu düzenleyen insanları yemeğe çıkarmakla bu iş olmuyor. Mimara ödediğim paranın banka dekontları elimde. Ben de karşı dava açtım.'

gecce.com

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    evet bu yuzden tasınmıstıı :D

3. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Oryantal tanyeli yaşadıklarına inanamıyorum dedi. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oryantal Didem

Oryantal Didem

oryantal didem resimleri oryantal didem nasıl öğrenilir fotoları dansöz ayak
  2. Tanyeli boşanıyor

Tanyeli boşanıyor

tanyeli, kocası, eşi, alex syroplas, boşanıyor, boşandımı, boşandı, ayrıldı, düğün hediyeleri, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Dansöz Tanyeli "ya dans ya da ben" diyen kıskanç eşi, Alex Syroplas'dan boşanıyor Melek'lerim. Şimdi gelin haberin detaylarını öğrenelim. İki yıl önce evlendiği Alex Syroplos’dan boşanmaya karar veren Tanyeli, 80 bin euroluk yüzüğü dahil bütün...
  3. kızlar çok kötüyüm yaşadıklarıma inanamıyorum yardım edin!!

kızlar çok kötüyüm yaşadıklarıma inanamıyorum yardım edin!!

sevgilimle bir buçuk yıldır beraberiz fakat bu son aylarda beni yıpratmak için elinden geleni yaptı diyebilirim. sorunlarımız oluyor konuşmuyor, konuşmalıyız halletmeliyiz diyorum yanaşmıyor, kafasına göre takılıyor, hata bende de kendinde de olsa köşesine çekiliyor halletmeye çalışmıyor.. ben ruhen gerçekten yoruldum, önceki gün alışverişe çıktık beğendiğim kazağın çok açık olduğunu söyledi...
  4. kızlar yaşadıklarıma inanamıyorum yardım edin lütfenn

kızlar yaşadıklarıma inanamıyorum yardım edin lütfenn

sevgilimle bir buçuk yıldır beraberiz fakat bu son aylarda beni yıpratmak için elinden geleni yaptı diyebilirim. sorunlarımız oluyor konuşmuyor, konuşmalıyız halletmeliyiz diyorum yanaşmıyor, kafasına göre takılıyor, hata bende de kendinde de olsa köşesine çekiliyor halletmeye çalışmıyor.. ben ruhen gerçekten yoruldum, önceki gün alışverişe çıktık beğendiğim kazağın çok açık olduğunu söyledi...
  5. yaşadıklarıma inanamıyorum kızlar yardım edin

yaşadıklarıma inanamıyorum kızlar yardım edin

Sayfayı Paylaş