gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Oscar şıkları rüküşleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

Bayanlar şıklar rüküşler seçme hakkınız olsa bakalım oscar ünlülerinden kimleri şık kimleri rüküş seçerdiniz işte o ünlülerin kıyafet moda ları.Hangisi sizin tarzınız Melek 'lerim??

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Bu çok hoşmuş canım emeğine sağlık.bu tür törenlerde bazen ünlüler pişti olmuyormu işte ben ona çok gülüyorum acaba bu törendede pişti olanlar oldumu kihahaha

3. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

[​IMG]en çok tabiki nicola kidmanı beğendim o nedenle benim şıkkım odur :)

Oscar şıkları rüküşleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüküş Koyun

Rüküş Koyun

rüküş
  2. Şık mı Rüküş mü?

Şık mı Rüküş mü?

Melekler buraya ünlülerin giyim tarzları hakkında konuşmak isteyenler buyursunlar... Başlayalım mesela... Anastacia sizce burada şık mı rüküş mü?
  3. Yıldırım Mayruktan Şıklar ve Rüküşler Listesi

Yıldırım Mayruktan Şıklar ve Rüküşler Listesi

yıldırım mayruk açıkladı kim şık kim rüküş kimleri beğeniyor kimleri beğenmiyor 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Ünlü modacı Yıldırım Mayruk'tan ünlüler dünyasını şok edecek sözler geldi melekler :D:D Demet Akalın ve Hadise'nin çok kötü giyindiğini söyleyen Yıldırım Mayruk'la ilgili haberimiz şöyle; Yıldırım Mayruk, Demet Akalın’ın kıyafetlerini çok kötü bulduğunu söylerken, Hadise...
  4. Çok şık Oscar de la Renta 2013 Gelinlik Koleksiyonu

Çok şık Oscar de la Renta 2013 Gelinlik Koleksiyonu

2013 Oscar de la Renta gelinlik modelleri Oscar de la Renta gelinlik koleksiyonu 2013 2013 gelinlik modelleri Henüz 2012 gelinlik modelleri trendlerini tam anlamıyla görmeden daha biz, moda dünyasının romantik tasarımcılarından biri olan Oscar de la Renta 2013 gelinlik koeksiyonu ile karşımıza çıkıyor Melek'lerim. Farklı ve birbirinden şık 2013 gelinlik modelleri ile göz dolduran 2013 Oscar...
  5. Burcunuz Sizi Şık mı? Rüküş mü Yapıyor??

Burcunuz Sizi Şık mı? Rüküş mü Yapıyor??

Burcunuz ve Kıyafet Seçimi Burcunuzun Kıyafetinize Etkisi Siz farkında değilsiniz ama burcunuz kıyafet seçimizini etkiliyor.Peki burcunuz sizin kıyafet seçimi hakkında ne söylüyor??? Peki burcunuza göre parfümünüzü merak ediyor musunuz?? İşte burcunuza göre parfüm secimi.... Burcunuz Sizi Şık Mı?Rüküş Mü Yapıyor? Bazıları doğuştan tarz giyer, bazılar ise doğuştan rüküştür ne giyse...

Sayfayı Paylaş