gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Oses Oğuz Berkay Fidan Gül Senin Tenin Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

oğuz berkay fidan oses türkiye oğuz berkay fidan oğuz berkay fidan gül senin tenin

Soluk soluğa izlenen Oses Türkiye yarışma programında başarılı bir grafik çizen Oğuz Berkay Fidan'ın seslendirdiği Gül Senin Tenin adlı şarkının sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :)

Defalarca denedim olmuyor aşkım
    Ne yaptıysam ben seni unutamadım
    Bi söz var ya diyorsun gel ayrılalım
    Ben senden vazgeçemem isteme yok hakkın

Söyle aşkım senden uzak
    Ne fark eder nefes almak
    Unutulmak inan bana yok olmak
    Söyle aşkım senden uzak
    Ne fark eder nefes almak
    Vazgeçtim ben her şeyden bak
    Bir canım var oda senin olsun al
    Gül senin tenin
    Ben de güller içinde kafesteyim
    Vatanım senin yanın
    Bende senin kölenim

Söyle aşkım senden uzak
    Ne fark eder nefes almak
    Unutulmak inan bana yok olmak
    Söyle aşkım senden uzak
    Ne fark eder nefes almak
    Vazgeçtim ben her şeyden bak
    Bir canım var oda senin olsun al

Gül senin tenin
    Ben de güller içinde kafesteyim
    Vatanım senin yanın
    Ben de senin kölenim

Oses Oğuz Berkay Fidan Gül Senin Tenin Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oğuz Berkay Fidan Gül senin tenin şarkısı O Ses Türkiye 15 Ocak

Oğuz Berkay Fidan Gül senin tenin şarkısı O Ses Türkiye 15 Ocak

Oğuz Berkay Fidan Gül senin tenin şarkısı O Ses Türkiye 15 Ocak ----------- Selam millet Oğuz Berkay ın 15 ocakta o ses türkiyede söylediği şarkının sözlerini rica ediyorum sizden.
  2. O Ses Türkiye Oğuz Berkay Fidan Ellerimde Çiçekler şarkı sözü

O Ses Türkiye Oğuz Berkay Fidan Ellerimde Çiçekler şarkı sözü

Oğuz Berkay Fidan O Ses Türkiye 12 Şubat Oğuz Berkay Fidan 12 şubatta söylediği şarkı Ellerimde Çiçekler Oğuz Berkay Fidan Ellerimde Çiçekler şarkı sözü O Ses türkiye yarışmacılarından Oğuz Berkay Fidan'ın hayranı olan tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için, bu sayfamızda Oğuz Berkay Fisdan'ın seslendirdiği Ellerimde çiçekler adlı şarkının sözlerini paylaşıma sunuyoruz. Son zamanlar...
  3. O Ses Türkiye Oğuz Berkay Fidan zalim şarkı sözü

O Ses Türkiye Oğuz Berkay Fidan zalim şarkı sözü

O Ses Türkiye Oğuz Berkay Fidan 12 şubatta söylediği şarkı Zalim Oğuz Berkay Fidan 12 Şubat O Ses Türkiye Oğuz Berkay Fidan zalim şarkı sözü Oğuz Berkay fidan'ın 12 Şubat gecesi seslendirdiği Zalim adlı beğenilen şarkının sözlerini sizlerle ve Oğuz Berkay fidan hayranlarıyla bu sayfamızda paylaşıyoruz Melek'ler. Ellerine sağlık, hadi durma kutla bu zafer senin Yüreğine sağlık, yalan...
  4. Oğuz Berkay Fidan O Ses Türkiye

Oğuz Berkay Fidan O Ses Türkiye

Oğuz Berkay Fidan O Ses Türkiye Selam kızlar sizden Oğuz Berkay Fidan hakkında kısa bilgi ya da resimlerini istiyorum
  5. O Ses Türkiye'nin Kazananı Oğuz Berkay Fidan

O Ses Türkiye'nin Kazananı Oğuz Berkay Fidan

O Ses Türkiye'nin Kazananı Oğuz Berkay Fidan O Ses Türkiye'nin Birincisi Belli Oldu O Ses Türkiye birincisi Oğuz Berkay fidan'ı tebrik ediyor ve ilgili haberi, konulya ilgili bilgi edinmek isteyen tüm melek'lerimiz ve misafirlerimiz için paylaşıyoruz. Show TV'de yayınlanan ve Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını yaptığı O Ses Türkiye'de Final yapıldı Show TV'de yayınlanan ve Acun Ilıcalı'nın...

Sayfayı Paylaş