gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Oses Türkiye Dicle Olcay Bilsem ki Şarkısı Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

dicle olcay oses türkiye dicle olcay oses türkiye bilsem ki oses türkiye dicle olcay

Büyük bir beğeniyle izlenen Oses Türkiye yarışması finalistlerinden Dicle Olcay'ın 15 Ocak günü söylediği Bilsem ki adlı şarkının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :)

dokunsam ağlar mısın
    düşünüp oyunları
    bir dokun bin ah
    işittim senden
    bu kadar kolay mıydı
    vazgeçmek benden
    ağlasam duyar mısın feryadımı
    yüzüme bakar mısın son kez
    içimde yorgunluğum mutsuzluğum
    sebebi bir tek sensin bu umutsuzluğumun
    kalbim yıllar geçsede affetmeyecek
    bilsemki göz yaşım hiç dinmeyecek
    sensiz bu son gecem bu son sabahım
    tadı yok bu mevsim ayrılıkların
    bilsemki bir daha hiç dönmeyecek
    bilsemki göz yaşım hiç dinmeyecek
    utanmam yenilmem mutsuzluğuma
    şimdi sensiz cehennemde yaşlanacağım

Oses Türkiye Dicle Olcay Bilsem ki Şarkısı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dicle Olcay Yine Yeni Yeniden Şarkısı O Ses Türkiye 8 Ocak

Dicle Olcay Yine Yeni Yeniden Şarkısı O Ses Türkiye 8 Ocak

Dicle Olcay Yine Yeni Yeniden Şarkısı O Ses Türkiye 8 Ocak o şarkının sözleri var mı sizde
  2. O Ses Türkiye Dicle Olcay Yine Yeni Yeniden şarkı sözü

O Ses Türkiye Dicle Olcay Yine Yeni Yeniden şarkı sözü

Dicle Olcay 8 Ocakta söylediği şarkı Yine Yeni yeniden O Ses Türkiye Dicle Olcay 8 Ocak Dicle Olcay Yine Yeni Yeniden şarkı sözü O Ses Türkiye yarışmasında Dicle Olcay'ın seslendirdiği Yine Yeni Yeniden adlı şarkının sözlerini, bu sayfamızda Dicle Olcay'ı sevenler için ve Yine Yeni Yeniden şarkısını sevenler için paylaşıyoruz :) Yüreğimdeki fırtına dinmedi hala Titrerdim,isterdim seni...
  3. Dicle Olcay Bilsemki Şarkısı O ses Türkiye 15 Ocak

Dicle Olcay Bilsemki Şarkısı O ses Türkiye 15 Ocak

Dicle Olcay Bilsemki Şarkısı O ses Türkiye 15 Ocak ta ki o sözleri istiyorum hanımlar ve yetkili arkadaşlar hadi ama bulun ve bana Dicle olcayın bilsem ki şarkısının sözlerini sunun :)
  4. Oses Türkiye Melis Kar Sil Baştan Şarkısı Sözleri

Oses Türkiye Melis Kar Sil Baştan Şarkısı Sözleri

oses türkiye melis kar sil baştan oses türkiye melis kar 15 ocak melis kar sil baştan Ekranların ilgi ve heycanla izlenen yarışması Oses Türkiye finalistlerinden Melis Kar'ın söylediği Sil Baştan adlı parçanın sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler.. :) Gücün var mi sevgilim, Derin sularda inci tanesi aramaya? Cesaretin kaldiysa Hala benle asktan konusmaya Söyle canim sevgilim...
  5. Oses Türkiye Buse Fulya Yılmaz İstanbul Şarkısı Sözleri

Oses Türkiye Buse Fulya Yılmaz İstanbul Şarkısı Sözleri

O Ses Türkiye Van Özel Buse Fulya Yılmaz'ın söylediği şarkı Buse Fulya Yılmaz İstanbul şarkı sözü o ses Türkiye Ekranların sevilen yarışma programında Buse Fulya Yılmaz tarafından seslendirilen Pamela Spence'in şarkısı İstanbul'un sizlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Bir ortak geçmişimiz var, bir de hep açık yaralar. Kendine hatırlattığın: fazla parlamış anılar! Karşıma her yerde...

Sayfayı Paylaş