gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Oses Türkiye Melis Kar Sil Baştan Şarkısı Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

oses türkiye melis kar sil baştan oses türkiye melis kar 15 ocak melis kar sil baştan

Ekranların ilgi ve heycanla izlenen yarışması Oses Türkiye finalistlerinden Melis Kar'ın söylediği Sil Baştan adlı parçanın sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler.. :)

Gücün var mi sevgilim,
    Derin sularda inci tanesi aramaya?
    Cesaretin kaldiysa
    Hala benle asktan konusmaya
    Söyle canim sevgilim
    Hayat bize oyun oynuyor olabilir mi?
    Yorgun gibi bir halin var
    Duygularin karisik olabilir mi?
    Sil bastan baslamak gerek bazen
    Hayati sifirlamak
    Sil bastan sevmek gerek bazen
    Herseyi unutmak
    Sanki bugün son günmüs gibi
    Dolu dolu yasamak istiyorum ben
    Her ne çikarsa yoluma
    Selam verip yürümek istiyorum ben
    Sil bastan baslamak gerek bazen
    Hayati sifirlamak
    Sil bastan sevmek gerek bazen
    Herseyi unutmak

Oses Türkiye Melis Kar Sil Baştan Şarkısı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Melis Kar Sil Baştan şarkısı O Ses Türkiye 15 Ocak

Melis Kar Sil Baştan şarkısı O Ses Türkiye 15 Ocak

Melis Kar Sil Baştan şarkısı O Ses Türkiye 15 Ocak - Melis Kar Sil Baştan şarkısı sözleri var mı? Kızlar selam olsun O Ses Türkiye de ki Melis Karın söylediği sil baştan şarkısına bittim ve sözlerini istiyorum sizden. O şarkıyı ezberlemeliyim :)
  2. Oses Türkiye Dicle Olcay Bilsem ki Şarkısı Sözleri

Oses Türkiye Dicle Olcay Bilsem ki Şarkısı Sözleri

dicle olcay oses türkiye dicle olcay oses türkiye bilsem ki oses türkiye dicle olcay Büyük bir beğeniyle izlenen Oses Türkiye yarışması finalistlerinden Dicle Olcay'ın 15 Ocak günü söylediği Bilsem ki adlı şarkının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) dokunsam ağlar mısın düşünüp oyunları bir dokun bin ah işittim senden bu kadar kolay mıydı vazgeçmek benden ağlasam duyar mısın...
  3. Melis Kar Wild Dances şarkısı O Ses Türkiye 12 Şubat

Melis Kar Wild Dances şarkısı O Ses Türkiye 12 Şubat

Melis Kar Wild Dances şarkısı O Ses Türkiye 12 Şubat Arkadaşlar 12 şubat gecesi o ses türkiyede ki melis karın söylediği wild dances şarkısının sözlerini istiyorum sizden
  4. Oses Türkiye Barış Erkmen'den Stand By Me Şarkısı Sözleri

Oses Türkiye Barış Erkmen'den Stand By Me Şarkısı Sözleri

O Ses Türkiye Van Özel Barış Ekmen'in söylediği şarkı Barış Ekmen Stand By Me şarkı sözü o ses Türkiye Ekranların ilgiyle izlenen yarışmalarından Oses Türkiye'nin finalistlerinden Barış Erkmen'in söylediği Stand be mer şarkısının sözlerini paylaşıyoruz melekler :) Bu mükemmel parça bir Ben E. King klasiği :tik: When the night has come And the land is dark And the moon is the only light...
  5. Oses Türkiye Buse Fulya Yılmaz İstanbul Şarkısı Sözleri

Oses Türkiye Buse Fulya Yılmaz İstanbul Şarkısı Sözleri

O Ses Türkiye Van Özel Buse Fulya Yılmaz'ın söylediği şarkı Buse Fulya Yılmaz İstanbul şarkı sözü o ses Türkiye Ekranların sevilen yarışma programında Buse Fulya Yılmaz tarafından seslendirilen Pamela Spence'in şarkısı İstanbul'un sizlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Bir ortak geçmişimiz var, bir de hep açık yaralar. Kendine hatırlattığın: fazla parlamış anılar! Karşıma her yerde...

Sayfayı Paylaş