gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Osman Öztunç - Hepmi ağlayacak bu adam

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Sere serpe bir yağmur gelir üstüne Ne kadar gamsız bu adam Sırtında pardesü yüzünde sakal
    Ayağında postal adam

Ne kadar solgun, ne kadar mahsun
    Yaklaştı yanıma gözgöze geldik
    İkimizde tedirgindik.

Bana gelir bana gider, bende güler bu adam
    Hep mi ağlayacak bu adam.
    Çaresi ben umudu ben, her şeyi ben bir adam

Dalından koparılmış bir çiçek gibi
    Hep örselenmiş bu adam.
    Hesapsız kitapsız halk arasında
    Bir beni bulmuş bu adam.

Ne kadar ne kadar benziyor bana
    Yaklaştı yanıma göz göze geldik
    İkimizde tedirgindik.

Bana gelir bana gider, bende güler bu adam
    Çaresi ben umudu ben, her şeyi ben bir adam

Osman Öztunç - Hepmi ağlayacak bu adam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Osman Öztunç - Hasretin düşer

Osman Öztunç - Hasretin düşer

Hasretin düser Yüregimin orta yerine Garip bir hüzün sarar ruhumu Her zaman yazdigim bu sehir sensin Fakir odamda döner durur yoklugum Kalar, gider gözlerim uzaklara x 2 Silindi rüyalarim süslü bir renkle Ne kar tanelerini tutuyor ellerim Ne de bebekler teselli ediyor beni Düslerim kap karardi, düslerimde bile yalnizim Birden çalsan diyorum kapimi, ansizin uyandirsan beni Kurtarsan bu...
  2. Osman Öztunç - Cinayet Var

Osman Öztunç - Cinayet Var

osman öztunç cinayet var Otogarda cinayet var Ne ambulans ne polis var Vuruldum düştüm yerlere Üzerime yağmakta kar Arkadaslar gelmediler Sen gel sevdiğim Sen gel sevdiim Sen gel sevdiğim Üzerime gazete ört ki Uyuyacağım Uyuyacağım Uyuyacağım Haydutlar el ele verip Etrafımı cevirdiler Yüzleri çirkin adamlar Her yanımdan ateş açar Herkes bir yere kacar Sen gel sevdiğim Sen gel sevdiğim Sen...
  3. Osman Öztunç - Birader

Osman Öztunç - Birader

Ey güzel insan, benim canım kardeşim, Tek tabancasın bu aralar. Dostların vardı senin,sevdiğin bir kız, Nerdeler şimdi, neredeler. Bir sen ağlarsın birde martılar, Yalnızlığına senin. Fişlenmişsin,seni de bitirirler dostum, Haydutlar kol gezer bu şehirde. Sen benim çocukluktan arkadaşımsın ulan, Sen gardaşımsın ulan. Seni bırakamam tek başına birader, Gel ölelim beraber. Bu şehir...
  4. Osman Öztunç - Ağlıyor Babam

Osman Öztunç - Ağlıyor Babam

Bileğimde kelepçe Dudağımda sigara Yaslandığım duvarda Onun ismi yazılı. Ağlıyor hep böyle Ağlıyor gülmez yüzüm. Ağlama gül bebek Ağlama iki gözüm. Bir elinde 14'lü Bir elinde güller var Ağlıyor ağlıyor babam. Gözüm gibi karanlık Sözüm gibi daracık Yaslandığım odada Onun resmi kazılı. Bakıyor hep böyle Bakıyor rengi solmuş. Dalıp gidiyor böyle Yıllar onda kaybolmuş. Bir elinde 14'lü Bir...
  5. Osman Öztunç - Abdal Musa

Osman Öztunç - Abdal Musa

Şol gökleri kaldıranın, donatarak dolduranın Ol deyince olduranın doksan dokuz adı ile Akdeniz yakası, Aydın illeri Kuşlar gider bizim Abdal Musa'ya Cemalin görünce yürüdü dağlar, Taşlar gider bizim Abdal Musa�ya Katardan ayrılan turna sürüler Her andıkça ümüklerim sızılar İrili, ufaklı embik kuzular, Koçlar gider bizim Abdal Musa�ya Babam Musa�mızdan almış tedbili Gördün mü...

Sayfayı Paylaş