gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Osman Sınav yaratmış

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

"Küçük Kadınlar" dizisinin Elif'i Ekin Türkmen'i televizyonlara Osman Sınav Kazandırmış.....

OSMAN SINAV HAYATINI DEĞİŞTİRDİ!
    KÜÇÜK KADINLAR'IN ELİF'İ EKİN TÜRKMEN, OSMAN SINAV SAYESİNDE OYUNCU OLMUŞ...

'Osman Sınav yeni yetenekler keşfetmeyi çok seviyor' diyen Ekin Türkmen, hayatında bir şans olarak gördüğü Sınav ile tanışarak oyunculuğa başlamasını şöyle anlattı:

'Osman Sınav, Kenan İmirzalıoğlu ile çalışıyordu. Best Model yarışmasından tanışıyorlar onunla. İzmir'de modellik yaptığım o dönem ben de yarışmaya girmiştim. Daha sonrasında bir dizinin başlayacağı ve deneme çekimleri yapılacağı söylendi. Çok küçüktüm ve aklımda hiç oyunculuk yoktu. Ben de gittim. Osman Sınav'ı tanımıyordum ve oyunculukla ilgili hiç bir bilgim de yoktu. Daha sonra 'Ekmek Teknesi diye bir dizi var, biz seninle çalışmak istiyoruz' dediler. İzmir'den İstanbul'a geldim. Çok ilginç bir şekilde başladım oyunculuğa. Belki daha geç farkedebilirdim. Çok küçüksünüz karar veremiyorsunuz çünkü. Ama iyiki o zaman olmuş. O yüzden Osman Sınav çok önemlidir benim için. Çok iyi bir dizi ve iyi bir yapımcı ile başladım.'

Son düzenleme: 15 Mart 2009
Osman Sınav yaratmış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Osman (r.a.)

Osman (r.a.)

Efendimiz (s.a.v.)'in halifesi Hazret-i Osman (r.a.)'ı görmek zühd ve takvaya, hayır ve hasenata, hayaya; Onun bir kimseye iltifat etmesi dünyada sevinç ve sürura, ahirette şehadet derecesine ulaşmaya, Onu dargın ve öfkeli görmek bir zalimin zulmüne delaalet eder. (Ayrıca Bakınız; Peygamberimizin Halifeleri.)
  2. Küçük Osman..

Küçük Osman..

Artık insanlar ne yapacağını şaşırdı küçücük çocuğun kazandığı paranın peşine düşmüşler :( Küçük Osman'ın gerçek babası isyan etti! Öyle Bir Geçer Zaman Ki"de "Minik Osman" rolünü başarıyla canlandıran 5 yaşındaki Emir Berke Zincidi'nin babası isyan etti... Öyle Bir Geçer Zaman Ki"de "Minik Osman" rolünü başarıyla canlandıran 5 yaşındaki Emir Berke Zincidi'nin...
  3. Osman Sınav hayatı

Osman Sınav hayatı

osman sınav nereli osman sınav hayatı, kimdir, biyografi, biyografisi, hakkında bilgiler, haberler, dizileri, filmleri, ın hayatı, yaşı, kaç yaşında, aslen nereli, nereli, resimleri, Günümüzün dizi sektöründe ve sinema sektöründe adını en çok duyduğumuz başarılı yönetmen ve senaristlerden biridir Osman Sınav... İmzasını attığı her dizi ve sinema oldukça başarılı olumlu tepkiler almıştır....
  4. Sınav sınav sınav...

Sınav sınav sınav...

Offf hiç boş kalmıyorum üzülmek için hep bişeylerim oluyo. Şimdi de 2. tercih zamanı geldi tercih yapmak istiyorum ilk tercihi yapmadım. Ama ya yine olmazsa diye tereddütteyim:S. Sıkıldım bunaldım bu sınavlardan artık bu senede olmazsa seneye tekrar giricek cesareti bulurmuyum bilmiyorum en baştan tekrar ders çalış test çöz... Artık bunları duymak istemiyorum bi kazansam artık şu üniversiteyi...
  5. Sınav.

Sınav.

04.05.2012 günü hayatbilgisi sınavından kaç alacağım.

Sayfayı Paylaş