gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Osman Sonant-Yeniden Şarkısı (Leyla ile Mecnun)

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

leyla ile mecnun yavuz leyla ile mecnun şarkısı yeniden hırsız yavuz şarkı sözleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Ekranların sevilen dizisi Leyla ile Mecnun en son setinde yaşanan bir dayak skandalı ile gündeme gelmişti melekler . Bu hareketli dizi ayrıca çok beğenilen ve internette tıklanma rekorları kıran Herkesin Bir Yara İzi Vardır adlı şiirle de akıllarda kalmıştı. Halen devam eden Leyla ile Mecnun dizisinde yayınlanan Leyla ile Mecnun şarkısı Yeniden sözlerini sizlerle paylaşıyoruz...

Kalbim artık kapalı aşka inanmıyorum
    Bir kez daha sever miyim birini bilmiyorum
    Aldattım aldatıldım ama son kez ağlıyorum
    Her bitişte aslında yeniden başlıyorum
    Her bitişte aslında yeniden

Gün doğmadan neler doğar diyorlar korkuyorum
    Pes etme sakın sen devam et diyorlar yoruluyorum
    Yazın susuz kalan nehirler gibi kuruyorum
    Zaman gerek bana bekliyorum
    Zaman gerek bana bekliyorum

Her seferinde yeniden küllerimden doğuyorum
    Her bitişte aslında yeniden başlıyorum
    Her seferinde yeniden küllerimden doğuyorum
    Her bitişte aslında yeniden

Osman Sonant-Yeniden Şarkısı (Leyla ile Mecnun) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Leyla ile Mecnun Efsanesi

Leyla ile Mecnun Efsanesi

Mecnun, bir kabile reisinin dualar ve adaklarla dünyaya gelmiş olan Kays adlı oğludur. Okulda bir başka kabile reisinin kızı olan Leyla ile tanışır. Bu iki genç birbirlerine aşık olurlar. Okulda başlayıp gittikçe alevlenen bu macerayı Leyla‘nın annesi öğrenir. Kızının bu durumuna kızan annesi, kızına çıkışır ve bir daha okula göndermez. Kays okulda Leyla‘ yı göremeyince üzüntüden çılgına...
  2. Leyla İle Mecnun

Leyla İle Mecnun

leyla ile mecnun çekim yeri leyla ile mecnun çekim yerleri Aslında bir bakmalı nasıl bir filmmiş. Oyuncular * Ali Atay, Ezgi Asaroğlu, Ahmet Mümtaz Taylan, Asuman Dabak, İşdar Gökseven, Cengiz Bozkurt ve Köksal Engür. * Yönetmen * Onur Ünlü * Program Ekibi * Senaryo: Burak Aksak Genel Notlar: TRT 1′de yakında “Leyla ile Mecnun” adlı yeni bir dizi ekrana gelecek. Milliyet’in haberine göre,...
  3. Leyla ile Mecnun hikayesi

Leyla ile Mecnun hikayesi

leyla ile mecnun, kavusamiyan asiklar, hikaye, efsane, fars ve türk edebiyati, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Leyla ile mecnun hikayesi Mecnun, bir kabile reisinin dualar ve adaklarla dünyaya gelmiş olan Kays adlı oğludur. Okulda bir başka kabile reisinin kızı olan Leyla ile tanışır. Bu iki genç birbirlerine aşık olurlar. Okulda başlayıp gittikçe alevlenen bu macerayı...
  4. Leyla ile Mecnun Dizisi Final Şarkısı ''Yalan'' Sözleri

Leyla ile Mecnun Dizisi Final Şarkısı ''Yalan'' Sözleri

leyla ile mecnun yalan sözleri leyla ile mecnun, yalan şarkısı, final şarkısı, sözleri, nedir, ile ilgili bilgiler burada melekler İnternette tıklanma rekorları kıran Leyla ile Mecnun dizisinin finalinda çalan parçayı ve sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :) http://www.youtube.com/watch?v=2LXBt_3ztsc&feature=player_embedded Leyla İle Mecnun – Yalan Şarkı sözleri...
  5. leyla ile mecnun yavuz yeniden şarkı sözü

leyla ile mecnun yavuz yeniden şarkı sözü

Leyla ile mecnun disizinde bir şarkı vardı kızlar yeniden isimli bu şarkının sözlerini bulmam mümkün mü teşekkürler.

Sayfayı Paylaş