Osmancık tarihi eserleri

Konu, 'Adım adım Türkiye' kısmında anuş tarafından paylaşıldı.

1. anuş

anuş Yeni Üye

osmancık tarihi osmancık nerenin ilçesi tarihi eserleri osmancığın yerleri [​IMG]
    burası osmancıgın trihi eser kalesi
    burada osmancıgın koyunbaba köprüsü
    buda yakın cekım
    osmancıgın pirinci meşhurdur pirinç tarlalarımız
    tarihi eser camimiz
    burada koyunbaba türbemiz

meleklerim yaşadıgım memleketin tarihi eserlerini sizlerle paylaşmak istedim umarım hoşunuza gider.
    Buda videosu arkadaşlarım tanımak isteyenler izlesinler :)
    [sene]236859[/sene]

Son düzenleme: 27 Şubat 2009
  2. kaprisli

kaprisli Yeni Üye

Cevap: Osmancık tarihi eserleri
    çok güzelmiş canım emeğine sağlık:)

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye

çokk güzel tesekkürler

4. Gülümseme

Gülümseme Yeni Üye

gerçekten çok güzelmiş emeğine sağlık...

5. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Gerçekten güzelmiş ama keşke konunun içine osmancık ile alakalı bilgilerde yazsaydın, nereden gidilir nerenin kazası yada ilçesi yemekleri neler :) Ellerine sağlık ama güzel olmuş birde konuları ben birleştirdim her resim için bir cevap yazmana gerek yok hepsini tek konuda da açabilirsin.

+1000 rep veriyorum hadi hayırlı olsun :D

6. PaSikA

PaSikA Yeni Üye

ellerine sağlık canım bendende + rep :)

7. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Video eklemesi yapılmıştır. :)

8. fırtına

fırtına Yeni Üye

çok güzel olmuş canım emeğine sağlık :)

9. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

çok güzel kareler emeğine sağlık canım:)+rep

10. anuş

anuş Yeni Üye

sagolun canlarım

11. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Cok guzel olmus eline saglik..........ama birazcikdaha vidio yavas oynasaydi dahada iyi olacakti.....

12. ısg

ısg Forum Okuru

Osmancıklı olarak..'!'

Ellerine sağlık arkadaşım bir osmancıklı olarak kutlarım seni çok güzel olmuş sana benden

Osmancık tarihi eserleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Rob Gonsalves Eserleri

rob gonsalves eserleri rob gonsalves hakkında bilgi hayatı hayatı ve eserleri vikipedi alıntı
  2. Yüksel Aslan Eserleri

yüksel aslan yüksel arslan eserleri ressam arslan ressam aslan u Gurubu sergisi Ressamlarından Yüksel ASLAN ile devam... Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 1280x960 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 1280x960 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 1280x960 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
  3. Osmancık ilçesi Bilgileri, Tanıtımı

İlçenin Tarihi Karadeniz ve Doğu Anadolu bölgelerini batıya bağlayan yol üzerinde bulunan Osmancık 1075 yılında Türk egemenliğine girmiştir. Bu tarihten sonra Oğuzların Alayunt’lu boyundan Sorgun Oymağı Beyi Şerafettin Osman Gazi bölgeye emir olarak atanınca, kendi oymağının adını buraya vermiş ve kentin Eflanos olan ismi Sorgun olarak da anılmıştır. Şerafettin Osman Gazi Osmancık’ta...
  4. Samsun Tarihi, Samsun Tarihi Yapısı, Geçmişten Günümüze Samsun

samsun tarihi bilgiler samsun un kültürel yapısı samsunun tarihi mekanları Samsun M.Ö.750-760 yılları arasında İon şehir devletlerinden Miletoslular (Millet) tarafından Amisos adı ile kurulmuş küçük bir yerleşim merkezi idi. Samsun, daha sonra Pers, Makedonya, Pontus, Roma, Bizans, Danişment, Selçuklu ve Osmanlı hakimiyetinde kalmıştır. Samsun Mustafa Kemal Atatürk'ün 19 Mayıs 1919'da milli...
  5. Hz. Mevlana'nın Eserleri

mevlananın eserleri mevlananın eserlerinin isimleri mevlana nın eserlerinin isimleri mevlana nın adları Mesnevi Mesnevi klasik doğu edebiyatında, bir şiir tarzının adıdır. Edebiyatta aynı vezinde ve her beyti kendi arasında ayrı ayrı kafiyeli nazım türüne Mesnevi adı verilmiştir. Uzun sürecek konular veya hikayeler şiir yoluyla anlatılmak istendiğinde, kafiye kolaylığı nedeniyle mesnevi türü...
  6. Ziya Gökalp Eserleri

Merhabalar arkadaşlarım, ziya gökalpin yapmış olduğu eserlerin ne olduğu konusunu araştırmaktayım. Baktım ki sorulara cevap veriyorsunuz. Bende sorayım dedim. Bu hususta bana yardımcı olurmusunuz

Sayfayı Paylaş