gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

osmanlı devletinde kurulan ilk banka

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Osmanlı devletinde kurulan ilk banka hangisi arkadaşlarım. Bana bunun cevabını acil olarak atabilirseniz sevinirim.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ben internette baktım istanbul bankası yazıyor :D

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sevgili Misafir, Osmanlı İmparatorluğunda kurulan ilk bankalar hakkında detaylı bilgiler için BURAYA TIKLAYIN

osmanlı devletinde kurulan ilk banka konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Devlet bankaları faizleri düşürdü

Devlet bankaları faizleri düşürdü

Ziraat Bankası, Eximbank, ve Halkbank küresel krizin etkilerini azaltmak için faiz indirimine gitti. Merkez Bankası'nın faiz indirimleri, bono faizlerinin ardından kamu bankaları öncülüğünde kredilere de yansımaya başladı. Ziraat Bankası hem faizleri indirdi hem de vadeleri uzattı. Bankanın "bahar" paketinde hem çiftçiler için hem de tüketiciler için yeni kolaylıklar var. Ziraat...
  2. Osmanlı devletinde kurulan ilk vakıflar bankalar

Osmanlı devletinde kurulan ilk vakıflar bankalar

osmanlı devletinde kurulan ilk banka, bankalar, isimleri, hangileri, hakkında detaylı tüm bilgiler burada arkadaşlar Osmanlı İmparatorluğunda kurulan ilk bankalar hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler, detayları ile birlikte bu makalemizde yer almaktadır Melek'lerim. OsmanlI İmparatorluğunda Bankalar 1) Istanbul Bankası (Banque de Constantinople) 1847'de kurulmuştur. Bu bankanın...
  3. türk adıyla kurulan ilk devlet

türk adıyla kurulan ilk devlet

göktürlerdir ben öyle biliyorum cevaplarınızı bekliyorum.......
  4. Osmanlı Devletinde çıkan ilk kanun hangisidir

Osmanlı Devletinde çıkan ilk kanun hangisidir

Ben sizden osmanlı devletinde çıkan ilk kanun hakkında bilgi rica ediyorum. Osmanlıda çıkan ilk kanun neydi acaba ?
  5. Günümüzde Osmanlı döneminde kurulan banka var mı ?

Günümüzde Osmanlı döneminde kurulan banka var mı ?

Arkadaşlar, Osmanlı zamanında kurulmuş ve günümüzde hizmet eden banka ya da bankalar var mı, isimleri neler ?Teşekkür ederim..

Sayfayı Paylaş