gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

osmanlı devletinin yaptığı camiler

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaşlarım bana osmanlı devletinin yaptığı camiler ve bu camilerin hangi yılda yapıldığı ile ilgili bilgiler lazım varsa paylaşırsanız sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

osmanlı devletinin yaptığı camiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Osmanlı Devlet Armasının Anlamı

Osmanlı Devlet Armasının Anlamı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Osmanlı Devletinde misyonerlik faaliyetleri

Osmanlı Devletinde misyonerlik faaliyetleri

Vikipedi özgür ansiklopedi 1820 yılında başlayan ve Kurtuluş Savaşı'na sonuna kadar süren zaman içerisinde Osmanlı Devleti'nde misyonerlik faaliyetleri çok hızlı bir şekilde gelişmiştir. Misyonerlik faaliyetlerini bu denli başarılı olmasında şüphesiz Osmanlı Devleti'nin Islahat Fermanı ile verdiği ayrıcalılar kapitülasyon anlaşmaları ile verilen ayrıcalıklar ve Osmanlı Devleti'nin...
  3. Osmanlı padişahlarının yaptığı sporlar

Osmanlı padişahlarının yaptığı sporlar

osmanlı Osmanlı hanedanının hemen hemen her padişahı bir spor alanıyla ilgilenmiştir.Padişahlar aktiftirler sadece tahtta oturup emirler yağdırmamışlar yeri gelmiş savaşa gitmişler.Hatta esir düşeni,şehit olanı ve farklı bir çok olay yaşayanıyla padişah hayatlarından kesitler; Osmanlı padişahlarının yaptığı sporlar Güreş Murad Hüdavendigar, Çelebi Mehmed, IV. Murad, Sultan Abdülaziz...
  4. osmanlı devletinin özeti

osmanlı devletinin özeti

osmanlı devletinin kısa yazısı ve ötezi gerekiyor. Yardımcı olur musunuz kızlar sağolun.
  5. mimar sinanın istanbuldaki yaptığı camiler

mimar sinanın istanbuldaki yaptığı camiler

Arkadaşlarım herkese selamlar bana Mimar Sinan'ın İstanbul'da yaptığı camiler ve bu camilerin isimlerinin neler olduğu gerekiyor. Burya yazabilirseniz hem insanlar faydalanır hemde ben tşk :)

Sayfayı Paylaş