gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Osmanlı Döneminde Faytonların Arkasına Yazılan Yazılar

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Medresilim Oşimdi yeniçeri

Rahmetlide şahlanırdı

Paşa babam sağolsun

Akıncısın dediler kız vermediler

Oşimdi akıncı

Fetihlerin ustasıyım gözlerinin hastasıyım

Alırım faytonunu

Hakkını ver faytonun hakkını

Tek rakibim Hazarfen Ahmed Çelebi

Hatalı ise tez kellesi vurula.

kaynak:devtürkler

2. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Osmanlı Döneminde Faytonların Arkasına Yazılan Yazılar
    başarılı ve komil benzetme yapmışlar parmaklarına sağlık...

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Osmanlı Döneminde Faytonların Arkasına Yazılan Yazılar

:D süpermiş

Osmanlı Döneminde Faytonların Arkasına Yazılan Yazılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. osmanlılarda fayton arkası yazıları

osmanlılarda fayton arkası yazıları

Medreselim (entelektüel) O şimdi yeniçeri (militarist) Hatalıysam: teez kellesi vurula (realist) Tek rakibim hezarfen ahmet çelebi (postmodern) Yezidim ama akçe bende Babadan oğula değil alınteri.. Mekteplim . Rahmetli de şahlanırdı.. Padişahım çok yaşa (yalaka yeniçeri) Paşa babam sağolsun Akıncısın dediler, kız vermediler O şimdi sadrazam Tek rakibim padişah!...
  2. osmanlı döneminde fayton arkası yazılar

osmanlı döneminde fayton arkası yazılar

O şimdi yeniçeri Hatalıysam : Tez kellesi vurula Tek rakibim Hazerfen Ahmet Çelebi Rahmetli de şahlanırdı Paşa babam sağolsun Akıncısın dediler kız vermediler Miraz değil zeamet Fetihlerin ustasıyım, gözlerinin hastasıyım! Faytonunda yer yoksa bana güzelim, ben at üstünde de giderim! Alırım faytonunu Hakkını ver faytonun hakkını! Havan kime sultanım Alırsın kırat yaparsın...
  3. Osmanlılarda fayton arkası yazıları

Osmanlılarda fayton arkası yazıları

medreselim (entelektüel) o şimdi yeniçeri (militarist) hatalıysam: tiz kellesi vurula (realist) tek rakibim hezarfen ahmet çelebi (postmodern) huzur islamda (neo-klasik) padişahım çok yaşa (oportunist) yezidim ama akce bende babadan ogula degil alınteri mekteplim rahmetli de şahlanırdı padişahım çok yaşa (yalaka yeniçeri) hataliysam kellemi vurun, kaziga...
  4. Osmanlı Dönemine ait Osmanlı Tabloları

Osmanlı Dönemine ait Osmanlı Tabloları

osmanlı kadınları tabloları osmanlı kadın tabloları dönemi dönemine ait tablolar Bir başkaydı osmanlı dönemi, 600 yıl dünyaya hükümdarlık yapan osmanlı imparatorluğunun adına ve şanına yakışır tablolar var arkadaşlarım sizlerle paylaşmak istedim. Umarım beğenirsiniz. :D
  5. Osmanlıda Fayton Arkası Yazılar

Osmanlıda Fayton Arkası Yazılar

medreselim o imdü yeniçeri hatalıysam: tiz kellesi vurula tek rakibim hezarfen ahmet çelebi huzur islamda padişahım çok yaşa yezidim ama akce bende babadan ogula degil alınteri mekteplim rahmetli de şahlanırdı padişahım çok yaşa (yalaka yeniçeri) hataliysam kellemi vurun, kaziga oturtun paşa babam sağolsun akıncısın dediler kız vermediler o şimdi...

Sayfayı Paylaş