gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

osmanlı hanedan soyundan gelenlerin halen kullandıkları soyadı nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

osmanlı hanedan soyundan gelenlerin halen kullandıkları soyadı nedir evet cevapları bekliyorum kızlar:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

"Osmanoğlu" dur diye düşünüyorum :)

osmanlı hanedan soyundan gelenlerin halen kullandıkları soyadı nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Neden Bu Hale Geldik?

Neden Bu Hale Geldik?

BİLGE'den... Geçen günlerde bir öğretmen arkadaşım hışımla içeri girdi öretmenler odasına... Çok yorgun ve sinirliydi... Yine ne oldu acaba dedik... 8. sınıf öğrencilerinden biri öğretmen arkadaşımıza "sen"li hitap ediyormuş. O da oğlum 8. sınıftasın artık, öğretmenlerle siz'li konuşulması gerektiğini biliyorsun demiş... Bizim öğrenciden cevap: "Siz mi diyeyim? Niye? Sen...
  2. Kullandığınız İnsülinîn Kaynağı Nedir?

Kullandığınız İnsülinîn Kaynağı Nedir?

İnsülinler sığır, domuz kaynaklı ya da gelişen teknoloji sonucu insan insülinleri biçimindedir. İnsan insülini demek; yapısı insan insülinine benzeyen biosentetik insülin üretilmesi demektir. Günümüzde insülin tedavisinde insan insülinleri kullanılmalıdır. insülin şişesinin üzerindeki etiket, bunun insanlardan mı yoksa hayvanlardan mı elde edildiğini belirtir. Bu, insülinin türüdür. insan...
  3. Adın AŞK... soyadın ne...

Adın AŞK... soyadın ne...

Adın AŞK... Peki soyadın ? Adım aşk der gibi bakıyorsun, soyadın ne? Hangi zamanda edilen bir duaya karşılık geldin? Artık şarkılardan fal tutmuyordum ve kimse için söylenecek bestem kalmamıştı, O yüzden mi buradasın? Adın Aşk, Soyadın Ne? Aşkın kendisiymişsin gibi yürüyorsun yollarda, tafran da bundan olmalı. İnandırabilecek misin kalbimi? Sevda dediğin vurgunları önceden çok yedim ben,...
  4. sevimliyken ne hale geldiler...

sevimliyken ne hale geldiler...

ewet kızlar madem renkli dünyalara yaşamlara acıldık devam edelim.. bendende size emo hayvan görselleri.. süsüne düşkün maymuncuklar tavşancıklar koyuncuk,keçiçikler.. inekcikler.. köpecikler....
  5. Osmanlı Padişahlarının Kullandıkları lakaplar

Osmanlı Padişahlarının Kullandıkları lakaplar

osmanlı resimleri osmanli osmanlı osmanlıca lakaplar lakapları Osmanlı hanedanının değerli padişahlarından bazıları mahlas kullanarak şiir yazmış bazıları ise gösterdiği yiğitlikten ötürü yakıştırılan lakapla anılmıştır.Bakalım hangi padişah hangi lakabı kullanmış: Osmanlı Padişahlarının Kullandıkları lakaplar Osmanlı Padişahlarının 16′sının isimlerinden ayrı olarak lakapları...

Sayfayı Paylaş