gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

OSMANLI MANYAS KAPLICASI AHŞAP EVLERİ

Konu, 'Termal Oteller' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

serpin osmanlı ahşap evleri balıkesir kaplıcası,balıkesir manyas osmanlı ahşap evleri,balıkesir serpin kaplıcası,balıkesir osmanlı ahşap evleri kaplıcası hakkında bilgiler images.jpg

Manyas ilçesine 6 km uzaklıkta,Kızık Köyü – İbrahim Tepe Mevkii’nde bulunmaktadır.

Suyun sıcaklığı 45-50 ºC dir.

Su,içme ve banyo suyu olmak üzere 2 ayrı şekilde kullanılmakta olup, sodyumlu, kalsiyumlu, klorürlü ve bikarbonatlı bir bileşime sahiptir.

Konaklama İmkanı:

Özel bir şirkete ait devre- mülk tesisi(ve bağlı sosyal amaçlı birimler-havuz-restoran) ile Kızılköy tüzel kişiliğine ait konaklama tesisi bulunmaktadır.

Serpin Termal Tesisleri
    Ilıcabaşı Mevkii Kızık Köyü/Manyas 8183465/8183477

Hangi rahatszılıklara iyi geliyor?

Sindirim organlarındaki hastalıklara, böbrek taşlarını düşürmede, romatizma, kemik erimesi, kadınsal hastalıklar, erken yaşlanmanın önlemi, iskelet bozuklukları, bel, boyun, sırt ağrılarına, eklem hastalıklarına, yorgunluk ve stres gibi rahatsızlıklara iyi gelmektedir.

2. THESECRET

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63
    Osmanlı manyas ahşap evlerinde bizzat kalan biri olarak bende kendi çektiğim resimleri eklemek istedim :)

prenses 1989 bunu beğendi.
  3. THESECRET

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63
  4. THESECRET

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63
  5. hdiebeneb

hdiebeneb Forum Okuru

Hayatimda yaptigim en kotu seydi buraya gitmek. Kesinlikle tavsiye etmiyorum

6. buyurpasam

buyurpasam Forum Okuru

Halbuki güzel bir yere benziyordu

7. İbrahim

İbrahim Forum Okuru

Bana ayıt ev var hiç memnun değilim aldigima çok pismanim tapumu bile almiyorum hiç tavsiye etmiyorum lanet bi yer sls grup devreden çıkmış şimdi cevahir holding yönetimi almış tapu Dai vermiyorlar hiç tavsiye etmiyorum

8. semsen24

semsen24 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    görünüş olarak tam kafa dinlemeye yeri gibi ama...

OSMANLI MANYAS KAPLICASI AHŞAP EVLERİ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Osmanlıda Ahşap Sanatı

Osmanlıda Ahşap Sanatı

selçuklu desenleri ahşap oyma motifleri ahşap oyma desenleri edirnekari süsleme teknikleri Hem mimari öğelerde hem de dekoratif amaçlı eşyalarda görülen ahşap sanatı, teknik ve üslup açısından en güzel örneklerini Osmanlı döneminde vermiştir. Ahşap işçiliği, İslam sanatında diğer sanat kollarına paralel bir gelişme gösteren ve çeşitli dönemlerde birçok bölgesel etkileri de içine alarak...
  2. Ahşap ev konsepti...

Ahşap ev konsepti...

Ahşap ev konsepti... Uzun yıllardır ahşap mobilya imalatı ve dekorasyon sektörünün içinde bulunan Saffet Demiralay ve Mimar Erkan Yeşil firmaları Sade Ahşap ile dekorasyon sektörünün her türlü ahşap işlerini “mutlu bir yaşam için doğru mekan” prensibiyle hayata geçiriyor. Sade Ahşap, toplam 1.500 metrekarelik kendi modern binasında, 30 kişilik kalifiye kadrosu ve 2008...
  3. Sibirya daki ahşap evler

Sibirya daki ahşap evler

sibirya evleri
  4. Hayalimdeki ahşap evi buldum sonunda

Hayalimdeki ahşap evi buldum sonunda

ahşap ev modelleri Orman evi Hayalimde ağaç dalları üzerine konumlandırılmış ahşaptan bir ev vardır hep. Sanırım küçükken izlediğim filmlerden etkilendim. Ama nette dolaşırken birken hayalini kurduğum evi gördüm ve isteğim birkez daha arttı. Sessiz bir büyülü ormanda, doğayla ve kocacımla başbaşa o orman evinde bir gece geçirmeyi çok isterdim. Sizce de çok güzel değil mi meleklerim?...
  5. Evinizde Osmanlı Sarayı havası essin

Evinizde Osmanlı Sarayı havası essin

Osmanlı dekoratif ürünler Kırmızı puf minder Evinizde saray dekroasyonu havası estirmek istiyorsanız bu kadife kırmızı mindere vinize çok şık bir hava ve asalet katacaktır. Salon dekorasyonunuzda baş köşeye koyduğunuz bu pufu misafirlerinizde çok sevecek.

Sayfayı Paylaş