gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Osmanlı Tokadı dizisinin konusunu merak ediyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Osmanlı Tokadı diye bir dizi başlayacakmış. İsmine bakılırsa komik birşeye benziyor. Acaba konusu ne olacak bu dizinin ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,
    Ocak ayında TRT ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Osmanlı Tokadı dizisinin başrolünde Hasan Kaçan Yer alacak.

Dizinin konusu fantastik bir hikaye barındırıyor. Dizide geçmişten günümüze kopup gelmiş olan eski bir Yeniçeri’nin ilginç ve bir o kadar da inanılmaz hikayesi anlatılacak.

Osmanlı Tokadı dizisinin konusunu merak ediyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Osmanlı Tokadı

Osmanlı Tokadı

Bakalım attığınız tokat onu ne kadar ileri uçuracak :D burayı tıklayınız
  2. Diziler nerelerde çekiliyor Merak ediyorsanız buyrun

Diziler nerelerde çekiliyor Merak ediyorsanız buyrun

ezel çekim mekanları diziler yaprak dökümü çekim mekanları yaprak dökümünün çekildiği yerler gırgıriye nerede çekildi Her hafta ekranların başında sabırsızlıkla beklediğiniz dizileriniz var.Benim de var:D Özellikle yaprak dökümü,ezel ve kalp yarası adlı dizileri hiç kaçırmadan izliyorum.Gerçi yaprak dökümü tam 5 senedir ekranlar da ve ben hiç bir bölümünü kaçırmadım:DDizi neredeyse benim...
  3. osmanlı tokadı dizisinde kimler oynuyor

osmanlı tokadı dizisinde kimler oynuyor

Selam arkadaşlar, yeni bir dizi başlayacak Osmanlı Tokadı. Kadrosu nasıl acaba duyan bilen var mı ?
  4. şefkat tepe dizisinin çekildiği yeri merak ediyorum

şefkat tepe dizisinin çekildiği yeri merak ediyorum

Şefkat Tepe dizisi yeni yeni dikkatimi çekti ve konusunu çok beğendim. Acaba bu dizi nerde çekiliyor? İstanbulda ve yakındaysa sete gitmek isterim :)
  5. Cemal Hünal "Osmanlı Tokadı"nda!

Cemal Hünal "Osmanlı Tokadı"nda!

Bu konu; Cemal Hünal "Osmanlı Tokadı"nda haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, TRT'nin merakla beklenen dizisi Osmanlı Tokadı yaklaşık 1 ay sonra erkranlarda olacak. Dizinin ünlü isimlerinden birisi Cemal Hünal olacak. Yapımcılığını Duka filmin yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan'ın yaptığı Osmanlı Tokadı'nın oyuncu kadrosuna başarılı oyuncu Cemal Hünal' da...

Sayfayı Paylaş