gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Osmanlı Usulü Keşkül Tarifi Resimli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Osmanlı Usulü Keşkül Tarifi Resimli Selam kızlar sizden Osmanlı Usulü Keşkül Tarifini yazmanızı rica ediyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Osmanlı Usulü Keşkül Tarifi Resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Resimli Osmanlı Usulü Keşkül yapılışı

Resimli Osmanlı Usulü Keşkül yapılışı

Osmanlı Usulü Keşkül Tarifi Resimli Osmanlı Usülü Keşkül Tarifi Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda sizlere harika bir lzeetin tarifini sunacağız. Osmanlı usulü keşkül yapılışını yani :) İşte size damaklarda tat bırakacak Osmanlı usulü keşkül tarifi; Osmanlı usulü keşkül malzemeleri 4 su bardağı süt 4 çorba kaşığı pirinç unu 1 su bardağı tozşeker 30 gr çekilmiş badem 50 gr...
  2. Keşkül Tarifi Resimli

Keşkül Tarifi Resimli

Keşkül Tarifi Resimli tarif istiyorum bilen varsa tabi bana Keşkül yapılışını detaylı yazsın kızlar.
  3. Keşkülü Fukara Tarifi Resimli

Keşkülü Fukara Tarifi Resimli

Keşkülü Fukara Tarifi Resimli yapılışını tüm detaylarıyla adım adım yazarsanız çok yardımcı olursunuz bana
  4. Sultan Keşkülü Tarifi Resimli

Sultan Keşkülü Tarifi Resimli

Sultan Keşkülü Tarifi Resimli yapılışını detaylı bir şekilde yazın arkadaşlar
  5. Osmanlı Mutfağından Sultan Keşkülü Tarifi

Osmanlı Mutfağından Sultan Keşkülü Tarifi

Sultan Keşkülü Tarifi Resimli Sultan Keşkülü Tarifi Resimli Osmanlı mutfağının vazgeçilmez tatlılarından biri olan Sultan Keşkülü tarifini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Malzemeler 1 çay fincanı badem (kabuksuz) 1 çay fincanı şeker 1/4 çay fincanı pirinç unu 2 çay fincanı süt 1 kaşık antepfıstığı (tuzsuz) Hazırlanışı 1 fincan süt, şeker ve havanda...

Sayfayı Paylaş