gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Osmanlıca gitti Türkçesi geldi

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

TBMMDışişleri Komisyonu, Türkçesi’nden hiçbir şey anlamadıkları "Avrupa Yatırım Bankası’nın Türkiye’de Temsilcilik Açmasına Dair Türkiye ile Avrupa Yatırım Bankası Arasındaki Anlaşma"yı Dışişleri Bakanlığı’na iade etti. Komisyonun CHP’li üyeleri, İngilizceden Türkçeye çevrilen anlaşma metnindeki, "Tekalifi harbiyeye zapt ve müsadereye, istimlake ve icrai veya teşrii tasarruflara müstenit her nevi hacizlere karşı masuniyeti haiz olacaktır" gibi ifadeler üzerine metnin Türkçeleştirilmesini istedi. Komisyon Başkanı Murat Mercan dünkü toplantıda, metnin yeniden tercüme edildiğini belirterek, üyelere dağıttı. Mercan, itiraz olmazsa önümüzdeki günlerde düzenlemeyi görüşeceklerini bildirdi. hurriyet.com

Osmanlıca gitti Türkçesi geldi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. biri gelsin biri gitsin ohhhh

biri gelsin biri gitsin ohhhh

ohhhh playboy bu çocuk götür oğlum götür.... kadınlar erkeklerin elinin kiri zaten =(( DENİZ BOĞAZ'DA, FATOŞ YATAKTA! EFE ÖNBİLGİN, KISA BİR SÜRE BİRLİKTE OLDUĞU FATOŞ SEĞMEN’İ BIRAKIP DENİZ AKKAYA’YA DÖNDÜ. FATOŞ, BU NEDENLE SİNİR KRİZLERİ GEÇİRDİ.. Deniz Akkaya ile birlikteyken birkaç gün Fatoş Seğmen’le gönül eğlendiren Efe Önbilgin, Deniz’e ihanet ettiği için pişman oldu. Önbilgin,...
  2. Gamze gitti çağla geldi

Gamze gitti çağla geldi

Hamileliği dolayısıyla Arka Sokaklar dizisinden ayrılan Gamze Özçelik yerini Çağla Kubat'a bıraktı. Arka Sokaklar”daki rol arkadaşı Uğur Pektaş’la önce dizide ardından da gerçek hayatta nikah masasına oturan Gamze Özçelik, hamileliğini gerekçe göstererek diziden ayrıldı. Özçelik’in yerine isim arayan yapımcılar, Çağla Kubat adında karar kıldı. Hamile kalınca diziyi bıraktı Gamze Özçelik,...
  3. Acun gitti, Efe mi geldi?

Acun gitti, Efe mi geldi?

Acun ılıcalı, sevgilisi, eşi ile boşanma davası, yeni sevgililer hakkında etaylı bilgi alalım. Acun ılıcalı ile Şeyma Subaşı arasında ki sevgili olduklarını ortaya koyan haberin üzerinden çok zaman geçti ve bu haberlerde sonra Acun Ilıcalı'nın eşi Zeynep Ilıcalı eşine boşanma davası açmıştı melekler. Ancak Sevgili Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı ile ayrıldıkları haberlerinde sonra başka...
  4. eşi sevdigi askere gitmiş gelmiş olanlar ?

eşi sevdigi askere gitmiş gelmiş olanlar ?

Arkadaşlar hepinize merhaba 1.5 senelik bir ilişkim var ben 19 o 23 sevdigim insan mühendis ancak yedek subaylik ciktigindan kisa donem degil 11 ay gibi bir sure askerlik yapicak.tabi yedek subaylik oldugu icin avantaji tatilleri cok oluyo herneyse benim merak ettigim su askerlikle ilgili oranin psikolojisi vs cok yazi okudum ettim bazilari insanin orada daha cok sabri ogrendigi bazilari daha...

Sayfayı Paylaş